100 подорожей по 10 000 грн. щотиражу!

Шановні читачі, панове гравці державної лотереї бінго «Лото-Забава». Сьогодні ми щасливі повідомити вам про початок нової, незвичайної, неординарної, небувало призової акції від вашої улюбленої гри! Акції під назвою «Унікальне літо від «Лото-Забава!»

Чому цю акцію називають унікальною? Підстави для цього незаперечні, адже цього літа лотерея «Лото-Забава» обіцяє дарувати вам щотижня — додатково до основних категорій виграшів і джек-поту — аж по 100 туристичних подорожей вартістю 10 000 грн. кожна!

Погодьтеся, що це дивовижна новина, що такої кількості призів у кожному розіграші, кожного тижня лотерея бінго ніколи не дарувала своїм прихильникам. Безумовно, така небувала щедрість найпопулярнішої лотереї країни надихне вас на більш активну гру. Є за що боротися, адже кожної неділі не один і навіть не 10, а відразу 100 переможців акції виграватимуть подорожі до чудових куточків Середземномор’я.

Як узяти участь в акції? Яка процедура виявлення переможців? Як отримати призи? Давайте обговоримо всі деталі. Почнемо з основних правил проведення акції, а потім розтлумачимо конкретні пункти детальніше.

Починаючи з 02.06 до кінця червня кожен білет «Лото-Забава» може виграти казкову подорож до Кіпру!

Білети вартістю від 6 до 9 грн. беруть участь у розіграші 20 путівок.

Білети вартістю від 10 до 19 грн. беруть участь у розіграші 30 путівок.

Білети вартістю від 20 до 36 грн. беруть участь у розіграші 50 путівок!

ВИГРАТИ подорож своєї мрії — ПРОСТО!

— Купуй будь-який білет «Лото-Забава».

— Надішли SMS* із додатковою ігровою комбінацією** на номер 330.

— SMS потрібно відправити до 20:15 суботи напередодні розіграшу тиражу, номер якого вказано на білеті.***

— В одній SMS можна відправити одну ігрову комбінацію.

— Дивись телерозіграш і вигравай подорож до Кіпру вартістю 10 000 грн.!!!

База номерів телефонів оновлюється щотиражу. Обов’язково зберігайте виграшні білети!

А тепер обговоримо всі деталі, щоб не припуститися помилок і не втратити шанси на чудову подорож до теплого моря.

Перша й дуже важлива деталь: в акції беруть участь всі білети «Лото-Забава» незалежно від їхньої вартості. Це означає, що кожен гравець, незалежно від товщини гаманця, може зіграти й виграти додаткові акційні призи. Така демократичність цієї акції сподобається багатьом із вас, шановні читачі.

При цьому організатори подумали про те, щоб не образити гравців, які витрачають на гру більше коштів, і в цьому, погодьтеся, є справедливість.

Тож, друга важлива деталь: усі білети «Лото-Забава», які беруть участь в акції, розподіляються на 3 категорії відповідно до їхньої вартості. Серед білетів першої категорії — вартістю від 6 до 9 грн. — розігрується 20% призів. Серед білетів другої категорії — від 9 до 19 грн. — розігрується 30% призів. А серед найдорожчих — від 20 до 36 грн. — 50% призів.

Що це означає для гравців-учасників акції, зрозуміти нескладно: найбільше шансів на акційні призи отримають ті, хто не пошкодував грошей та купив білет «Лото-Забава» вартістю від 20 грн.

Ну, а що може зробити гравець, який хоче отримати максимально великі шанси на виграш? Він може купити білети всіх трьох категорій. Тоді його лотерейні білети стануть претендентами на перемогу в усіх трьох категоріях!

Нагадуємо, що реєструвати білети в акції потрібно протягом тижня напередодні розіграшу відповідного тиражу (не плутайте з реєстрацією для гри в студії — після розіграшу).

Щодо способу реєстрації, тут нічого нового для вас немає. Той саме короткий номер 330, той саме термін, до 20:15 суботи.

Не змінилося й розташування (внизу білета) номера додаткової ігрової комбінації, яку треба відправити SMS-повідомленням.

Перший акційний розіграш пройде в неділю 2 червня. Його результати (номери виграшних комбінацій) з’являться на екранах ваших телевізорів, але у вас буде замало часу, щоб відшукати себе серед переможців. Та це не біда, адже в понеділок після 12 години ви зможете перевірити білети на офіційному сайті МСЛ: www.msl.ua, того ж дня вийде з друку наша газета, в якій обов’язково друкуватимуться переможні комбінації, а в середу-четвер щасливчикам зателефонують співробітники МСЛ, щоб розповісти, як отримати акційні виграші. Тож, вам буде важко пройти повз свій виграш, шановний переможцю.

На вас чекають дійсно чудові призи! Адже постійний партнер МСЛ, провідний туроператор України — туристична компанія МІБС ТРЕВЕЛ подбав, щоб ви провели відпустку в найкращих куточках, найкомфортніших готелях Кіпру. Лариса Руснак уже інспектувала їх і залишилася дуже задоволеною побаченим: готель, сервіс, пляж, кухня — все найвищого рівня! Навряд ви захочете витратити виграні гроші на ремонт даху вашого будинку або дачі замість того, щоб провести незабутні дні цього літа на курорті, на Середземному морі!

Акція «Унікальне літо з «Лото-Забава» розпочалася! Кожен із вас неодмінно стане її учасником, ми в цьому впевнені на всі 100%. 2 червня на вас чекають 100 перших призів, 100 подорожей до Кіпру! Тож, вперед, за призами!

А тим часом в останньому 720 тиражі лотереї бінго народилися 2 нових мільйонери — 21-й та 22-й у 2013 році, відповідно 189-й та 190-й в історії гри! Вітаємо щасливчиків із новим заможним життям!

Я. Гравець

* Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України. Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 330 становить 2,50 грн. із ПДВ. Вартість дзвінка на номер 330 становить 2,50 грн. за з’єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер ТОВ «Нікіта Мобайл Україна», тел.: (044) 205-00-30. ** При покупці білетів у точках розповсюдження лотереї довідайтесь, чи приймає даний термінал участь в акції. *** SMS, надіслані в період з 20:15 суботи до 10:00 неділі, не беруть участь в акційному розіграші. Реєстрація SMS розпочинається о 10:00 у неділю на поточний тираж.