Виграв у «Азарті» — грай у студії!

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСІВ

3.1.Для участі в конкурсі «Ерудитів» граючі повинні вирізати купон, який розміщується в газеті поруч із конкурсним запитанням (завданням), заповнити його, вказавши вірну відповідь, своє прізвище, адресу та телефон, додати до купона білет «Лото-Забава», який зіграв, та відправити листа з купоном та білетом на адресу редакції з поміткою назви конкурсу та номера тиражу «Лото-Забава», до якого надано це конкурсне запитання (завдання).

3.2.У конкурсі «Передплатників» можуть брати участь читачі газети, які передплатили її у відділеннях зв’язку та пунктах передплати й які мають підписні квитанції, за умови, що термін дії передплати по таким квитанціям не закінчився.

3.3.Учаснику конкурсу «Передплатників» необхідно звірити останню цифру номера своєї передплатної квитанції з числом, опублікованим у газеті. У випадку, якщо вони збіглися, зробити ксерокопію своєї квитанції, заповнити її зі зворотного боку, вказавши своє прізвище, адресу та телефон, додати до ксерокопії квитанції білет лотереї «Лото-Забава» одного з попередніх тиражів та відправити на адресу редакції з поміткою на конверті назви конкурсу та номера тиражу «Лото-Забава», на який надано це завдання.

3.4.Листи з купонами, ксерокопіями передплатних квитанцій та білетами, які надходять до редакції, накопичуються до моменту проведення спеціальною комісією відбору-розіграшу листів-переможців.

4.ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ

4.1.Згідно з «Порядком розігрування грошових призів IV категорії призового фонду державної лотереї «Лото Забава», п.2.2.2. (див. у наступному номері), переможцями розігрування є: двоє осіб – переможців конкурсів, що проводяться газетою «Азарт від МСЛ».

4.2.Переможців конкурсів газети під загальною назвою «Запрошує «Лото-Забава» визначає комісія, яка складається з представників редакції та юриста МСЛ.

4.3.Всі надіслані до редакції листи сортируються відповідно до конкурсів. До участі в конкурсі «Ерудитів» допускаються лише листи з вірними відповідями.

4.4.Вірними вважаються ті відповіді, які збіглися за змістом із варіантом відповіді, затвердженим редакційною колегією.

4.5. Рішення про допущення або недопущення купонів або передплатних квитанцій до розіграшу приймаються комісією. Визначення переможців конкурсів під загальною назвою «Запрошує «Лото-Забава» здійснюється комісією не пізніше, ніж через 12 днів після опублікування чергових завдань конкурсів у газеті «Азарт від МСЛ».

4.6. Листи, що надійшли пізніше 12 днів після опублікування завдань у газеті, до участі у розіграші не допускаються.

4.7. Листи з вірними відповідями (які відповідають умовам конкурсу) розміщують (для кожного конкурсу окремо) у великих мішках, перемішують, після чого члени спеціальної комісії дістають з них, не вибираючи, по одному листу.

4.8. Комісія складає протокол про визначення переможців конкурсів під загальною назвою «Запрошує «Лото-Забава» та складає список переможців, які будуть запрошені на відповідний розіграш «Лото-Забава», і який обов’язково публікується в газеті «Азарт від МСЛ».

4.9. Запрошення переможців конкурсів «Запрошує «Лото-Забава» здійснює відповідальний співробітник редакції тільки по телефону не пізніше, ніж за 5 днів до розіграшу лотереї «Лото-Забава».

4.10. Протоколи про визначення переможців конкурсів «Запрошує «Лото-Забава» зберігаються протягом поточного року й знищуються на початку наступного, про що складається відповідний акт.

5. Відповідальність

5.1. Редакція газети «Азарт від МСЛ» не несе відповідальності за роботу пошти.

5.2. Редакція не приймає й не розглядає необґрунтовані претензії з приводу визначення переможців конкурсів та їх запрошення в студію.