У розіграші "Багаті та відомі" виграно 250 000 гривень

Пощастило дівчині з Вінницької області.

Віра до перемоги доведе

Історія лотерейного успіху  Юлії Западнюк почалась 10 років тому, коли сільська жителька Вінницької області  стала навчатись у обласному центрі на хіміка. Вона жила в гуртожитку і кожної п’ятниці купувала білети «», яка їй дуже подобалась. «Так весело й красиво проходили телерозіграші, так часто я бачила щасливих людей, які вигравали великі гроші, що й мені захотілося повторити їхню лотерейну долю», — розповідає Юлія. Вона чомусь завжди вірила, що обов’язково виграє, хоча гра начебто не давала для цього жодних підстав – весь час дарувала лише невеличкі виграші. Але Юлія продовжувала грати, а її віра в удачу нікуди не зникла. Вона сама не може пояснити, чому це так, лише настоює на тому, що кожен гравець повинен вірити в себе. І з цим важко не погодитись, шановні читачі.

Удача, як завжди, прийшла зненацька. «Я зазвичай купую білети онлайн, — говорить Юлія, —  і цього разу в понеділок взяла один білетик на останні гроші, які були в моєму віртуальному гаманці. Взяла та й забула. А в неділю до мене зателефонували й запросили на розіграш, відразу повідомивши, що я гратиму під номером 2. І знаєте, ця цифра мені просто стала мене переслідувати, я її бачила всюди – на номерах будинків, автомобілів… Можу твердо сказати, що було передчуття удачі. Але все одно зраділа страшено, коли мене назвали головною переможницею «Багаті та відомі». А коли виграла 250 000 гривень, зраділа ще більше!»

До студії Юлія приїхала разом із чоловіком Віталієм (він спостерігав за грою з глядацької трибуни, розташованої за лаштунками). Віталій підтримує дружину в її азартному хобі й також вірить в її удачу. Як бачимо, не марно! Щасливчики розповіли, що на виграні гроші планують здійснити давню мріє — придбати автомобіль.

Пощастило дівчині з Вінницької області
Пощастило дівчині з Вінницької області
Пощастило дівчині з Вінницької області