Підбиваючи підсумки 2019 року, ми говоримо о трьох щасливчиках акції «5 авто за 5 мільйонів гривень!». Третій переможець, який виграв приз на суму 1 000 000 грн. (призова додаткова ігрова комбінація: 71879038; білети №№: 50589 — 50593), придбав акційні білети на точці продажу: м. Ірпінь, вул. Авіаконструктора Антонова, 6а.

А з другим щасливчиком акції ми познайомимо вас просто зараз. Це Василь Васильович Острянський із Полтавщини, гравець «Лото-забава» із величезним стажем, постійний учасник акцій та додаткових розіграшів. Стабільно купує по 3 білета на тираж, а коли треба купити 5, як у цій акції, та зареєструватись, неодмінно виконує умови. І недарма – удача не оминула гравця-ветерана!

  • Вам віриться, що виграли авто за мільйон гривень, пане Василю?— запитали ми гравця, який разом із дружиною приїхав до студії на офіційну церемонію вручення сертифікату.
  • Зараз вже вірю, а спочатку не дуже. Кілька разів перевіряв, думав: «Не може бути». Але ж виграв!
  • Що для Вас «Лото-Забава»?
  • Традиція, частка мого життя. А дружина Тетяна це терпить, — сміється Василь. – Але й сама для мене інколи білети купує.

Ось так перевиховуються дружини, шановні читачі, переймайте досвід вдалого гравця з Полтавщини. І намагайтесь повторити його успіх у новому році, адже акція триває!