23 січня у «Лото-Забава» зірвали джепот розміром 3 000 000 гривень — вже другий від початку 2022 року. Бурхливий, фантастичний старт, який віщує нові лотерейні досягнення, гідні Книги рекордів! Буває так, що лотерейному оператору доводиться тижнями очікувати або навіть шукати щасливчика, який виграв вагомий приз.

Цього разу переможець, точніше переможниця, знайшлася одразу, вона вже оформила свій виграш, а також любязно погодилася відповісти на кілька питань. Звати переможницю—Світлана. Вона мешкає у столиці, має ділянку у селі під Києвом — звичайна пенсіонерка. У Світлани є донька та вірні друзі, які підтримують її бажання брати участь у лотереї.

 — Пані Світлано, як давно ви купуєте білети «Лото-Забава»?

—  Я розпочала це робити ще років 20 тому — з перших тиражів лотереї. А потім зробила дуже довгу перерву, десь років на 9–10. Вже не памятаю, чому це сталося і чому, зрештою, я знову повернулась до улюбленої лотереї. Але з того часу вже ніколи її не кидала.

— Чому, на Ваш погляд, Ви взагалі вирішили купувати білети лотереї й досі не втратили до неї інтерес?

—  Точно не скажу.., мені просто подобається. Куплю білет, очікую на розіграш і радію. Звичайно, можливість виграти чималі гроші також важливий фактор. Кажуть, що надія помирає останньою,— ось і я завжди мала надію на виграш. І завжди розуміла,— якщо білета в руках немає, то й виграти не зможеш!

— Як ви дізналися про виграш джекпоту?

—  Я дивилася прямий ефір цього розіграшу. Того разу я купила шість білетів у різних точках. Усі одночасно перевіряти не встигала, тому вирішила дочекатися, коли назвуть номер білета, який виграв велику суму. Потім ведучі оголосили, що зірвали джекпот і на екрані зявився номер виграшного білета. Я не одразу зрозуміла, що це номер одного з моїх білетів, але таки до мене дійшло…, я просто не могла повірити своїм очам!

— Ви у той момент була одна чи хтось із рідних розділив з Вами радість події?

—  Та всі мої були поруч! Але так само як і я, ніхто з них не повірив у реальність події. Усі були шоковані. Я одна серед них купую лотерейні білети, але всі мої рідні та друзі завжди мене підтримують, за що їм величезне дякую. Вони говорять: «Ми ж бачимо, як це тобі подобається, тож чому треба тобі це забороняти чи відмовляти?»

 — Як плануєте витратити виграш?

—  Я часто чула від переможців «ЛотоЗабава», які вигравали великі суми, що в першу чергу вони хочуть допомогти своїм дітям. Я також хочу своїй донці допомогти. —  А ще у мене, знаєте, є чудова компанія друзів-пенсіонерів, разом із якими я часто проводжу вільний час. Усі вони люди прості, добрі, світлі… і не дуже заможні. Хочу їм також виділити якусь частку виграшу, допомогти матеріально. Та й сама я не дуже заможна, мені також треба «позакривати» деякі фінансові питання.

У мене все, як у всіх,— сміється Світлана. Хочеться зробити маленьку ремарку: тепер у вас, пані Світлано, все, як у всіх… плюс джекпот! Щиро вітаємо супер переможницю та бажаємо їй здійснити усі плани й бажання завдяки виграному тримільйонному джекпоту «Лото-Забава»!

ЛОТЕРЕЙНА СТУДІЯ — АВТОСАЛОН — ТРАСА КИЇВ-ОДЕСА

Нещодавно ми розповіли вам про пані Наталію з міста Каховка Херсонської області, яка 19 грудня (тираж 1167) у святковий День святого Миколая виграла одне з пяти акційних авто. По телефону вона розповіла, що найбільш активний учасник «ЛотоЗабава» — це її мама, Марія Іванівна, яка бере участь у лотереї з 4-го тиражу. Сама Наталія часто купує білети для мамусі, а собі тільки під час проведення акцій. Саме в акції вона й виграла новенький Citroën C-Elysée (грошовий еквівалент — 500 000 грн). На сімейній раді вирішили брати приз «натурою». І ось цієї неділі план було виконано. Зранку Наталія та її чоловік Юрій гостювали у студії «Лото-Забава», де отримали з рук ведучих памятний чек, поділилися подробицями виграшу та своїми враженнями. А потім разом з представником лотерейної компанії та знімальною групою поїхали в автосалон, щоб забрати красень-автомобіль та одразу вирушити на ньому в рідну Каховку по трасі Київ-Одеса. Ну, що тут скажеш,— класний приз, красива й швидка реалізація виграшу, а попереду — тисячі кілометрів цікавих подорожей, про які мріють переможці. Щастить же людям!

1 000 000 ТА 500 000 ВИГРАНО!

У передостанній день січня відбувся розіграш 1173 тиражу «Лото-Забава». Лише 5-й розіграш 2022 року, а вже народився 4-й мільйонер, 424-й у загальному списку мільйонерів вашої улюбленої рекордної лотереї! Черговий щасливчик купив білет онлайн. Шановний переможцю, Вашого звернення очікують на гарячій лінії «М.С.Л.»: 8 (800) 21 00 65, тож не зволікайте, оформлюйте омріяний виграш і насолоджуйтесь новим життям! Відображаючи хронологію подій, скажемо спочатку про виграші у «Мані на дивані». Відзначилися учасники з Полтави та Кривого рогу. Перший, пан Валерій, додзвонився до студії. Другій учасниці, пані Анастасії зателефонували зі студії. Обидва дивилися програму й виграли по 10 000 грн.

Між цими двома перемогами вмістився розіграш «Парочка», в якому максимальні 300 000 грн. ніхто не виграв, а призи інших категорій дісталися багатьом учасникам (звіряйте свої пірамідки з результатами).

Нарешті, головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі» став учасник № 25 Олександр Анатолійович Коноплич із Полтави, який виграв максимальні 500 000 гривень! Ви розумієте, що місце у студії він виборов через Facebook. І зробив це вперше в житті, хоча білети купує давно, а з «Лото-Забава» познайомився ще раніше, коли разом із батьками дивився перші телерозіграші.

Незважаючи на молодий вік, переможець є батьком трьох дітей: Олександри, Анастасія та Микити. «У мене велика сімя, тож я не стану довго ламати голову над тим, як витратити цей виграш,— говорить лотерейний щасливчик.— А буду думати, як ще раз виграти таку приємну або навіть більшу суму». Бажаємо Олександру та його рідним здоровя, щастя і нових перемог!