Для гравців, які приїздять на телерозіграші «Лото-Забава», в студії є чимало цікавого та незвичайного телевізійного приладдя.

Це світлювальні прибори, знімальні камери, декорації… Є й один особливо незвичний прилад — так звана «гармата», або «метафан», за допомогою якого в певний момент у повітря вистрелюються тисячі маленьких різнокольорових блискучих папірців, які миттєво заповнюють простір, створюючи в студії незабутню атмосферу свята. Коли «метафан» вистрілює свої легесенькі блискучі «кулі», гравці в студії радіють, неначе діти, намагаючись зловити кольорові папірці, які тихо та плавно кружляють і падають, падають на сцену, на ведучих, на всіх присутніх у залі.

І таких приємних святкових моментів, коли режисер дає команду пустити в хід «гармату» на честь народження нового лотерейного мільйонера, останнім часом стає все більше. Скажу навіть, що ми з вами гарантовано забезпечені святковим феєрверком на все літо, адже в кожному тиражі, до 26 серпня включно, «Лото-Забава» розігруватиме призи літньої акції «Відпустка мільйонерів!» Кожної неділі буде гарантовано народжуватися новий лотерейний мультимільйонер, який виграв 5 000 000 гривень!

Минулої неділі святковий феєрверк злетів у повітря на честь пана Руслан з Луганська, який став уже 3-м щасливчиком акції, 127 мільйонером в історії лотереї бінго, 24 мільйонером і 10 мультимільйонером 2012 року! Бачите, скільки звань одночасно з’явилося в незнайомого нам поки що пана, який взяв участь у літній акції «Відпустка мільйонерів!» та виявився найщасливішим гравцем у 671 тиражі. Дуже хочеться побачити обличчя нового лотерейного героя, вельми запрошуємо його приїхати до студії та отримати пам’ятний чек на фантастичну суму 5 000 000 гривень! Та офіційно обіцяємо зробити й розмістити на сторінках «Азарту» красиві пам’ятні фото. Чекаємо на Вас із нетерпінням, пане Руслан!

Ми не побачили в студії попереднього героя акції, проте пораділи за приїзд одного з двох героїв «Великої гри» 670 тиражу «Лото-Забава», в якій було виграно 2 000 000 гривень у категорії виграшів за 3 горизонталі з однією пільговою підківкою в одному ігровому полі. Тиха, сором’язлива пані Вікторія (що означає «перемога»!) живе в Чернігові, має чоловіка та 8-річну доньку. В лотерею грає близько 2-х років, і має свою «систему» — напрочуд просту та сором’язливу, купуючи на кожний тираж… по одному лотерейному білету. Здавалося б, граючи за такою «системою», на виграш мільйона розраховувати важкувато, але, як виявляється, можливо, реально! Пані Вікторія, яка так обережно ставиться до сімейного бюджету, зуміла зробити маленьке лотерейне диво, у єдину мить вирішивши квартирне питання та багато інших житейських проблем своєї родини.

А в мене, зізнаюся, маленька лотерейна трагедія — купив 5 акційних білетів на минулий тираж і забув зареєструвати додаткові ігрові комбінації. Така образа на себе! Шановні друзі-читачі, будьте такі ласкаві, не повторюйте моєї помилки. Беріть участь в акції «Відпустка мільйонерів!» із повною відповідальністю за свої гроші та свої дії. Пам’ятайте, що SMS-повідомлення по номеру 330 з номерами ігрових комбінацій приймаються з 10 години кожної неділі протягом усього тижня до 20 години вечора суботи. Бажаю всім вам здоров’я та великої лотерейної удачі!

Я. Гравець