Невже цього року досягнемо рубежу 100?

Новий мільйонер народився, як завжди, неочікувано, зненацька. Але в знімальній студії «Лото-Забава» були готові навіть до такої несподіванки. Тільки-но пролунала об’ява про народження 96-го мільйонера лотереї бінго, як студійний простір заповнився феєрверком різнокольорових блискучих папірців, які відразу створили атмосферу справжнього свята. Злітаючи догори, вони падали на ведучих розіграшу, на гравців, й усі раділи святковому дощу, неначе малі діти.

Уявіть собі, любі друзі, як у ту саме хвилину радів найщасливіший учасник 639 тиражу «Лото-Забава», на честь якого було приготоване це маленьке студійне диво. Уявляю, як він сидів перед екраном телевізора у себе вдома, як закреслював номери в білеті, як закреслив 3 горизонталі з однією підківкою й не повірив своєму щастю, – невже це сталося зі мною?! Сталося, дорогенький наш мільйонере, ще як сталося! Тепер Ви зможете здійснити всі ваші мрії, а разом із тим, Ви наблизили і нас усіх – шанувальників, гравців найпопулярнішої лотереї країни – до неймовірного рекорду, до заповітного рубежу – 100 мільйонерів «Лото-Забава»!

Невже ця історична для нас подія станеться вже цього року? Не знаю, як в готуються до такого чудового свята (сподіваюся, що таки готуються), а наша лотерейна газета обов’язково зробить для читачів екскурс в історію гри, яка раз і назавжди змінила лотерейне життя України. Дуже хочеться, щоб в останніх семи тиражах 2011 року ви, шановні гравці, взялися за справу якомога активніше та довели кількість мільйонерів до красивого святкового рубежу 100!

Рекордні лотерейні мільйони не дають спокою Україні. Таке враження, що всі, хто ще вчора не грав і не вірив у можливість виграшу, сьогодні раптом змінили своє ставлення до лотерей і повірили, що й самі виграють мільйони. Скажу про своїх знайомих. Скільки разів я до хрипоти, до болю в горлі сперечався з ними, доводячи чесність лотерей МСЛ, скільки разів умовляв спробувати пограти – можливо, пощастить. Ні, вперто стояли на своєму, мовляв, знаємо, як ви чесно граєте, не будемо ризикувати, не хочемо викидати гроші на вітер.

І тут несподівано все перевернулося. Ті, хто зі мною сперечався, стали купувати білети «Лото-Забава», «МЕГАЛОТ», «ХТО ТАМ». Більше того, деякі люди раптом дійшли до абсурду, намагаючись обов’язково придбати лотерейні білети саме в тій точці, де купував щасливий білет майбутній мультимільйонер. Начебто, саме тут буде продано наступний найщасливіший білет! Дивлюсь, і не можу взяти до тями, чому люди, з одного боку, такі недовірливі, а з другого боку, в той же час – такі по-дитячому довірливі. Варто було багатьом людям побачити прес-конференції мультимільйонерів двох наших лотерей, як вони кинулися повторювати досвід щасливчиків. Те, що один із них ішов до свого виграшу цілих 12 років, а за плечима в другого багаторічний досвід гри в різні азартні ігри, в лотереї різних країн, це їх не турбує, – хочемо зараз зіграти й виграти джек-пот! Звичайно, це дуже добре, що багато людей завдяки рекордним виграшам і висвітленню подій у ЗМІ почали грати. Звичайно, я щиро бажаю їм виграти. Але дуже важливо, щоб перші невдачі, а вони напевно будуть, не зламали новачків, не відкинули їх назад, у «доісторичну темряву помилок» в їхньому ставленні до лотерей. Тож, звертаюся до вас, панове справжні гравці, ветерани «Лото-Забава», «МЕГАЛОТ», «ХТО ТАМ», миттєвих лотерей, підтримайте своїх знайомих та друзів у їхньому бажанні виграшів, пояснюйте їм, що грати треба постійно, наполегливо, тоді й результати будуть відповідні.

Нам не хочеться відпускати зі сторінок газети наших рекордсменів, та й не всі фото минулого тижня вмістилися в газеті. Тому сьогодні нам приємно знову повернутися до хвилин спілкування з власником 10-мільйонного джек-поту киянином паном Валерієм. Йому випало на долю відчути себе в студії «Лото-Забава» та на прес-конференції для представників ЗМІ справжньою телезіркою, над його зовнішністю працювали професійні гримери та візажисти, його фотографували для популярних друкованих видань. А кореспондент «Азарту» попросив Валерія провести жеребкування листів конкурсу «Щасливий шанс». Цей день став для мультимільйонера та його родини, можливо, найцікавішим та найприємнішим у житті, й безумовно – найвидатнішим у сенсі слави, пошани. Коли ще трапиться таке везіння, щоб знову стати героєм телевізійних новин? Хто знає, можливо, й випаде, адже гра продовжується і наш герой продовжує грати так само завзято, як до свого рекордного виграшу.

Сподіваємося, що наступного разу в студії з’явиться новий мільйонер (хто він, киянин, або гість столиці?), а тим часом у нас була нагода поспілкуватися із щасливчиками, які відзначилися меншими, але дуже приємними сумами виграшів у конкурсі «Полювання за грошима». Один, щоб отримати сертифікат на суму 200 000 гривень, виграну тижнем раніше, спеціально приїхав до студії, а другий отримав точно такий сертифікат зненацька, зійшовши до ведучих зі свого ігрового місця.

27-річний Віктор Ражик (смт. Ракитне Рівненської обл.) гравець не простий, а особливий – дуже везучий! Кажу це впевнено, тому що мало кому з гравців вдалося, як йому, виграти значні призи в двох лотереях МСЛ. Поштовх до азартного відпочинку Віктору дав батько Микола Семенович, у якого стаж гри в «Лото-Забава» наближається до 10 років. Проте, син почав з іншої лотереї – «ХТО ТАМ», і майже відразу виграв запрошення до студії, де крутив барабан і «накрутив» собі автомобіль! За кермом маленького не зажерливого «Чері QQ» Віктор та його дружина Тетяна із задоволенням їздили два роки, потім продали й купили собі мікроавтобус, адже сім’я побільшала, народився син Артем. Успіх у одній грі надав Віктору азарту, й він узявся за другу, «Лото-Забава». І тут пощастило – під час розіграшу 638 тиражу додзвонився до студії з домашнього стаціонарного телефону, назвав літеру «Н» (Надія) та потрапив на 200 000 гривень! Ну, що тут скажеш, пестунчик лотерейної долі!

Пенсіонерка киянка Валентина Миколаївна Кузьменко запрошення до студії виграла завдяки реєстрації SMS-кою, а коли відкрила літеру «К» та виграла 3 000 грн., тяжко зітхнула: «Ось така моя незавидна доля». Але минуло кілька хвилин, і примхлива доля повернулася до неї іншим боком, подарувавши «на додаток» ще 200 000 гривень!

Ось такі вони, наші герої – різного віку, статі, ігрового досвіду. Ніщо не має значення для лотерейної долі, лише граєте ви, чи не граєте. Якщо граєте, тоді щастя можливе!

Я. ГРАВЕЦЬ