Радісно вітаємо шанувальників державної лотереї «Лото-Забава» та вітаємо з ювілейним 400‑м мільйонером провідної лотереї України! Любі друзі, наші очікування та сподівання нарешті виправдалися — у неділю, 27 червня 2021 року в розіграші 1142 тиражу лотереї відбулася подія історичного масштабу, і тепер у ≪Лото-Забава≫ 400 мільйонерів!

Ми щиро вітаємо супер щасливчика-мільйонера, який придбав лотерейний білет 1142 тиражу за № 0051884 в Луганській області. Шановний ювіляре, Ви стали не лише 400‑м мільйонером «Лото-Забава», а й 20‑м мільйонером цього року. Таким чином, Ви — двічі ювіляр! «Лото-Забава» запрошує

Вас до Києва та обіцяє щирий, сердечний прийом і, як сказали ведучі, неймовірний день у столиці України. Заявіть про себе лотерейному оператору та приїздіть до студії, де на Вас із нетерпінням чекають. «Ці фейєрверки — лише початок, готуйтесь до приємних сюрпризів!», — сказали вони Вам цієї неділі. Тож, чекаємо!

Взагалі, цей розіграш видався на диво результативним. На фоні історичного виграшу всі інші новини начебто не мають значення, але це як для кого. Скажімо, для головного переможця розіграшу ≪Парочка≫ його виграш має величезне значення, адже це 300 000 гривень! Такий великий приз у «солодкому» розіграші не вигравали з 1133 тиражу, нарешті — сталося. Наші вітання щасливчику з Волині!

Розіграш ≪Мані на дивані≫ знову порадував учасників лотереї, які намагаються виграти приємні суми по телефону. Пані Галина з Києва побачила в руках Олі Гриневич малюнок Вані Бохуна

і виграла 50 000 гривень. Другу учасницю, пані Валентину з Одещини трішечки підвели обставини — у домі зникла електрика, тому вона не могла бачити розіграш. І все ж таки вгадала вагу кульок і виграла 5 000 гривень.

ЗРОБЛЮ ВСЕ, ЩОБ МОЯ МРІЯ ЗДІЙСНИЛАСЯ

Щедрий на вагомі призи 1142‑й тираж проявив себе і в розіграші ≪Багаті та відомі≫. Учасниця під № 2 (червоний ряд) — Таміла Василівна Іванова з Черкас стала головною переможницею й виграла 500 000 гривень, збільшивши свій стартовий виграш у Супергрі удесятеро!

Пані Таміло, до телестудії Ви потрапили вперше, а трималися впевнено, невимушено, говорили легко. Звідки такі навички?— запитуємо переможницю.

— Я працюю у сфері культури, конкретніше — у Центрі народної творчості, саме тому маю певний досвід. До того ж, я людина впевнена в собі, — чого хочу, того завжди досягаю.

— Ви сказали під час гри, що купуєте білети ≪Лото-Забава≫ з третього тиражу. Чому так довго трималися в тіні, як вважаєте?

— Не вистачало удачі, інших причин не бачу. Білети купую постійно, беру участь у всіх розіграшах, акціях, конкурсах, а чомусь не щастило. Діти мене безліч разів відмовляли від лотерей, а я не здавалася, тому що вірила в можливість виграти великий приз. До речі, я й не думаю зупинятися на пів мільйона, мрію виграти джекпот.

— І все, мабуть, для них, для діток, які не вірять у лотереї?

— Ну, а для кого ж, якщо не для дітей та онуків? У мене два сини, Богдан і Ярослав, онучка Варвара та онук Макар, а ще два племінники. Є кому подарунки робити.

— Ви тільки ≪Лото-Забава≫ шануєте?

— Ні, люблю також миттєві лотереї. Останнім часом я купую білети і в улюбленій точці продажу, яка розташована на ринку, і в Інтернеті. Чим більше можливостей, тим цікавіше.

— Коли та в якій якості чекати на Вас у студії наступного разу?

— Якби моя воля, то в якості переможниці-власниці джекпоту, — сміється пані Таміла. — А що буде в реальності, побачимо. Я зроблю все, щоб моя мрія здійснилася!