Выигрывай миллион каждую неделю!

Цієї неділі в «Лото-Забава» виграли черговий мільйон гривень і народився 340-й мільйонер, 28-й у 2019 році!

Новоспечений щасливчик-мільйонер купив білет у Харківській області та «скористався» гарантованим мільйоном у категорії «За три горизонталі з однією підковою». Гравець зобов’язаний своєму величезному виграшу першій кульці «Великої гри» з парним номером 52.

учасники розіграшу

Виграшем 300 000 гривень відзначився головний щасливчик розіграшу «Парочка», який зробив вдалу покупку в Київській області.

Впевнено виграли стартові 5 000 гривень обидва учасники конкурсу «Мані на дивані», Олександр і Катерина (до речі, обидва із Запорізької області), але потім не змогли скласти пазл та збільшили свої виграші до 10 000 гривень. Ну що ж, отримати, не сходячи з дивану, кругленьку суму мріє кожний гравець. Тож, із приємним Вас ранком, переможці!

25-те місце, яке розігрується через соціальну мережу Фейсбук, цієї неділі дісталось гравцю із Львівської області. 29-річний Андрій Левкулич мешкає у селі Верхнячка Сколівського району, має дружину та двох діточок (3 роки та 1 рік), займається будівельними та ремонтними роботами. Андрій розповів, що грає у «Лото-Забава» близько 7 років, реєструватись через Фейсбук почав, як тільки з’явилась така можливість. Гравець дуже хотів стати головним переможцем розіграшу «Багаті та відомі», і навіть потрапив у білий ряд, від великої удачу його відділяли якихось… три місця.

У «Лото-Забава» 340 мільйонерів!
У «Лото-Забава» 340 мільйонерів!