Багато сподівань, та ще більше хвилювань було пов’язано з 666 тиражем лотереї бінго, розіграш якого пройшов 13 травня.

Хоч як не рядись у тогу прагматика, а коли йдеться водночас про два такі неординарні числа, мимоволі розхвилюєшся. На щастя, хвилювалися ми даремно — розіграш пройшов весело, емоційно, а головне — виграшно!

13 травня 2012 року в державній лотереї «Лото-Забава» народився 120 мільйонер! Щасливчик придбав білет у Києві. Він став 17-м мільйонером та 5-м мультимільйонером року. Виграний мільйон подвоївся завдяки акції «Мільйон до мільйона!», і з традиційного мільйона перетворився на 2000000 гривень! Вітаємо та шануємо головного переможця минулого тиражу, мріємо зустрітися з ним у студії та розцілувати (якщо це жінка)! Якщо це мешканець (ка) столиці, добиратися до студії йому (їй) зовсім недалеко, просто, дешево. З нетерпіння чекаємо на Вас, щасливчику!

У попередньому номері газети в завданні конкурсу «Забава плюс Азарт» ми запитали вас, скільки мультимільйонерів загалом може бути в акції «Мільйон до мільйона!» з урахуванням результатів минулих тиражів. Сподіваємося, що ви легко знайшли вірний варіант — 5, та взяли участь у конкурсі, щоб виграти 500 грн. (телефони переможців конкурсу дивіться на стор. 11). Цифра 5 залишилася актуальною й сьогодні — напередодні останнього акційного тиражу. Чотири рази поспіль гра закінчувалася народженням мультимільйонера, так чому б вам, панове, не виграти вп’яте?! Головні везунчики виграли вже 8 мільйонів гривень! Тож чому б вам не довести цю цифру до 10 мільйонів?!

Нагадуємо, що 20 травня закінчується безпрецедентна акція «Мільйон до мільйона!», яка подвоює виграші відразу в 4-х категоріях. У вас залишається останній шанс виграти ці подвоєні суми виграшів, тож будьте такі ласкаві — скористайтеся ним та виграйте!

І не забудьте, що розіграш 667 тиражу «Лото-Забава» пройде, як завжди, в неділю (20 травня). Якщо хочете зіграти в інтерактиві «Полювання за грошима», телефонуйте до студії саме в неділю (20 травня) з 9 години ранку. А на телеекрані запис цього розіграшу ви побачите у понеділок 21 травня о 9:20 на «1+1». (Ми публікуємо офіційну об’яву від МСЛ, але вважаємо за необхідне її продублювати, щоб жоден із вас нічого не переплутав.)

Окрім найщасливішого учасника 666 тиражу відзначимо п’ятьох головних переможців конкурсу «Забава плюс», які на загал виграли 1000000 грн. Привітаємо з подвоєними сумами виграшів тих, у кого збіглися 4 та 5 номерів «Забава Плюс». Та обов’язково скажемо про гравця з білого сектору Тамару Алієвну Дубіліну з Житомира, яка виграла спочатку 3500 гривень, а потім додала до цієї скромної суми ще 200000 тисяч! Пані Тамара родом з Ашгабату, до України її привіз чоловік 17 років тому. Вже 6 років вона грає в «Лото-Забава» і, нарешті, потрапила до студії, де на неї очікувала найбільша удача, про яку вона лише могла мріяти.

Я.Гравець