Прибуток у родині – справа сімейна, а враховуючи всенародну любов до нашої телевізійної лотереї – справа загальнодержавна!

Тому ми зобов’язані приділити цьому сімейному святу серйозну увагу і, як казали раніше, провести серед Вас, панове гравці, роз’яснювальну роботу.

Тож що має з’явитися на світ, яким буде нове творіння людського розуму, і нарешті, від кого, точніше від чого воно має народитися? Ім’я «матусі» добре відоме кожному – лотерейна гра «Лото-Забава». З батьком знайомі поки що не всі гравці. Це – термінал (не плутати з термінатором!), електронний пристрій, за допомогою якого нині проводяться майже всі лотереї МСЛ. Строго кажучи, «одружені» вони («Забава» та термінал) вже більше півроку, але до сьогодні їх стосунки були майже платонічними: за допомогою терміналів гравці хіба що могли перевірити виграшність своїх білетів після розіграшу. Тепер все зміниться і «подружжя» видаватиме на гора реальні плоди своїх взаємостосунків – білети лотереї «Лото-Забава», які друкуватимуться на електронних терміналах МСЛ. Таким чином у добре знайомого і такого звичного Вам кольорового білета лотереї з’явиться молодший чорно-білий брат.

Подивіться, будьласка, на першу сторінку газети, і Ви впевнитеся у тому, що «брати-білети» схожі між собою не більше, ніж брати-близнюки, герої знаменитої голлівудської комедії Арнольд Шварценегер та Денні Де Віто. Якщо пам’ятаєте, вони не одразу, а лише після багатьох пригод та смертельно небезпечних епізодів зрозуміли свою братерську єдність. Так само і нашим «братам-білетам» доведеться пройти непростий шлях, щоб довести Вам, шановні гравці, свою братерську ідентичність.

На перший погляд вони дійсно дуже різні: і на зріст, і на колір, і за способом виготовлення. А за суттю – абсолютні близнюки! Ті з Вас, хто, окрім «Забави», грає і в «МЕГАЛОТ» чи «Спортпрогноз», тримали у руках Чеки гравця, які видаються учасникам гри після оплати ставок на тираж. Чеки друкуються терміналами на спеціальному (виготовленому в Німеччині) папері й мають кілька ступенів захисту від підробки. Зображення на них чітке і нічим не поступається якості звичайних білетів «Лото-Забава». Єдине, що відрізняє термінальний білет – це відсутність клітинок: цифри надруковані просто рядками. Але ж це не має принципового значення: знайти під час розіграшу потрібне число і закреслити його Вам буде так само зручно, як і тепер.

Запитання, яке виникає саме по собі: кому і для чого знадобився «молодший брат»? Адже і «старший» всіх задовольняв! І тут нам потрібно поговорити про термінали і он-лайн лотерею взагалі. Давайте пригадаємо недавнє минуле, допотопні ручні технології, за допомогою яких проводилися лотереї МСЛ. І наші, задавалося б, нереальні мрії про західні он-лайнові модерні технології, про нашу відверту заздрість західним гравцям.

Все змінилося так швидко, як ми і подумати не могли. Сьогодні не поступається технологічністю своїх лотерей ані Європі, ані Америці. У чому поки що відстаємо, так це у масштабах розвитку мережі терміналів. Але і це – справа найближчого часу. За допомогою електронних терміналів грає весь цивілізований світ. Це єдиний шлях – і ми прямуємо по ньому разом. Тому принципово – термінальна гра, це те, що очікує у майбутньому на кожного лотерейного гравця України, де б він не мешкав: у великому місті, райцентрі або селі. Поки що терміналів не вистачає, вони є далеко не всюди, де люди купують білети лотерей МСЛ і хочуть грати не лише азартно і прибутково, але й цивілізовано, тобто швидко, зручно, надійно. І ця ситуація не зміниться миттєво. Тому певний час Україна гратиме по білетах «Лото-Забава», виготовлених різними способами, але тенденція є очевидною: чим більше буде терміналів, тим більше людей отримає можливість грати на термінальних білетах.

Першим тиражем, у якому братимуть участь нові білети «Лото-Забава, стане 173-й тираж. Це означає, що у нас ще є час для більш детального знайомства з «молодшим братом». У наступному номері газети Ви обов’язково ще раз побачите його на сторінках «Азарту», познайомитеся з його «особливими прикметами» і – нам цього дуже хочеться – подружитеся з ним. А в нам обіцяли, що через тиждень на Вас чекає приємний сюрприз, якимось чином пов’язаний з термінальними білетами «Лото-Забава». Тож і ми, і Ви проведемо найближчі дні в очікуванні чогось новенького й приємного. До зустрічі!

О.КАНЕВСЬКИЙ