Три щасливчика на два мільйони

Кількість мільйонерів «» знову збільшилась.

Два тиражі поспіль у «Лото-Забава» вигравали 1 000 000 гривень, який ділили між собою два гравця. Цієї неділі ситуація була ще цікавішою.

А ось головному щасливчику останнього, 1049 тиражу дістався весь мільйон цілком – гарантований мільйон гривень у категорії «За три горизонталі з двома підковами». Відтак, у «Лото-Забава» народився новий, 29-й мільйонер поточного року, 341-й в історії лотереї!

Ми щиро вітаємо гравця, який придбав виграшний білет на Миколаївщині. На Вас, шановний гравець, чекають у «КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», який вже готовий подарувати Вам незабутні, романтичні «Два дні з життя мільйонера» — спеціальну розважальну VIP-програму для найвдаліших учасників лотерей «М.С.Л.».

З радістю вітаємо ще двох переможців тиражу, з Київської та Львівської областей, які виграли по 500 000 гривень, розділивши між собою мільйон у категорії «За три горизонталі з одною підковою».

Таким чином, у минулому тиражі було виграно відразу два мільйони гривень. Окрім того, в розіграші «ПАРОЧКА» гравцю із Харківської області вдалося виграти солодкі 300 000 гривень. Вітання щасливчику!

 учасники розіграшу 1049 тиражу
учасники розіграшу 1049 тиражу