Привіт шанувальникам «Лото-Забава»! І насамперед, передаємо наші вітання з Днем народження улюблениці мільйонів Олі Гриневич!

Численні прихильники вже привітали ведучу телерозіграшів 2-го вересня в Інстаграм та Фейсбук. А ми трішки запізнилися, вибачай, Олю, адже газета виходить у світ лише раз на тиждень. Щиро бажаємо тобі щастя та творчих перемог!

Цієї неділі Оля вправлялася на сцені одна— Анатолій Гнатюк нарешті дочекався своєї відпустки, про яку давно мріяв. Сподіваємося побачити його засмаглим та бадьорим від сонячно-водних процедур. Не забаріться, пане Анатолію, все ж таки ведучим значно легше працювати в тандемі, ніж поодинці.

Якими були теми розіграшу 1152 тиражу? Окрім традиційної, тобто про мільйони, прозвучала ще одна… і знову про мільйони, але не ті, що виграють у «Лото-Забав», а ті, які виграють в інших лотереях «М.С.Л.». Конкретно — про виграш у місті Луцьку 1000 000 гривень у лотерею стирачку «Мільйонер».

Ми також присвятили цій темі аж дві сторінки цього номера газети , тож дізнавайтесь цікаві подробиці лотерейної події. Та спробуйте виграти в стирачку свій мільйон! Тим часом, повертаємося до подій цієї неділі, 5-го вересня у студії «Лото-Забава».

Після двох безрезультатних спроб збільшити кількість мільйонерів (у попередніх тиражах) варто було очікувати на народження 28-го мільйонера року, 408-го мільйонера в історії лотереї.

І дійсно, дочекалися — найщасливіший білет 1152 тиражу, з трьома виграшними лініями в одному ігровому полі, переможець придбав у Полтавській області,— вітаємо новоспеченого мільйонера!

Я ПОЧИНАВ ІЗ «ДОВГОНОСИКАМИ»

Другий за сумою приз могли виграти в «Парочку» або «Багаті та відомі». 300000 гривень «солодкого» розіграшу залишилися на кону.

А головний переможець змагання у студії виграв 100000 гривень. Власником призу став держслужбовець із Дніпра Валерій Іванович Петренко.

— Розповідайте про себе все цікаве, пане Валерію,— просимо переможця.

— Якщо по темі виграшу, то найцікавіше, мабуть, це стаж моєї участі в лотереях «МСЛ» — більше 20-ти років. Я почав грати у «Лото-Забава» на другому чи третьому році її існування, коли ведучими розіграшів були «Довгоносики» Віктор Андрієнко та Василь Бендас. Коли розпочалися телерозіграші «ХТО ТАМ», став купувати також і цю лотерею. До речі, я був близький до виграшу квартири,—увійшов до трійки призерів, а далі не вистачило фарту. Проте, сума виграшу була приємною — 32 тисячі. У «Лото-Забава» мій найбільший виграш до сьогодні—побутова техніка на суму 1500 гривень. На той час сума не маленька, а техніка — пилосос, кавоварка, електрочайник працють і досі.

— Як багато білетів Ви купили на минулий тираж, щоб потрапити до студії?

— Аж 20 штук. Інколи я дозволяю собі такі витрати, але частіше купую по 10 чи 5 білетів. Цього разу не пошкодував грошей— і отримав запрошення. Звичайно, хотілося виграти пів мільйона, але й сто тисяч — це приємна сума.

— «Лото-Забава» часто називають сімейною лотереєю. Ваша сім’я грає?

— Вона за мене вболіває, підтримує, а білети купую тільки я один. Декілька років тому вдалося виграти запрошення до студії, приїздила моя дружина Світлана й виграла 4 000 гривень у «Полювання за призами». Цього разу я вирішив приїхати сам, і не даремно!

Також не даремно взяли участь у 1152-му тиражі «Лото-Забава» учасники розіграшу «Мані на дивані». Обидва змогли збільшити свій стартовий приз у 10 разів. Тільки пан Олег із Харкова дивився телерозіграш і тому стартував з 5000 і виграв 50000 гривень.

А пані Тетяна з Київської області гру не дивилася, тому почала з 500 гривень, збільшивши цю суму до 5000 гривень. Ось такі здобутки найвдаліших учасників чергового тиражу «Лото-Забава». Тема мільйонів «Великої гри» залишається провідною та актуально, як і тема призів у конкурсах та розіграшах у студії або вдома.

Прикладайте зусилля, шановні друзі, будьте активними та обов’язково дивіться телерозіграші. Засобів інформації чимало, обирайте найзручніший та отримуйте задоволення від перегляду улюбленої програми. Бажаємо вам удачі!