До свята Дня робітників радіо та телебачення ми з вами маємо пряме відношення. Адже наша «Лото-Забава» – один із найпопулярніших телепродуктів в Україні.

Рейтинг телепрограми вже багато років тримається на дуже високому рівні, що означає: програму дивляться мільйони телеглядачів, навіть ті, хто не грає в лотерею!

Ну, а ті, хто грає, хто потрапляє до телестудії, з якої щонеділі в прямому ефірі транслюються на всю країну розіграші лотереї бінго, можна вважати такими ж творцями «забавного» телешоу, як оператори, режисери, сценаристи, ведучі. Як сказала в неділю Лариса Руснак, телеглядачі бачать лише малесеньку верхівку великого айсбергу під назвою «знімальна група «Лото-Забава». Тож ми сьогодні вітаємо зі святом багатьох «невидимих бійців забавного, хтотамівського та мегалотівського фронтів» – тих, хто ретельно готує декорації, тримає в робочому стані лототрони, освітлює та обігріває студію, забезпечує зв’язок, налагоджує роботу комп’ютерів та серверу…

Одним словом, зі святом вас, любі друзі, бажаємо всім вам здоров’я й творчої наснаги, а нашій «Забаві» – довгих років життя в українському телерадіопросторі!

А ще хочемо привітати з днем народження красиву дівчину, прикрасу розіграшів, струнку спортивну білявку Марину Герасимчук. Це вона підносить гравцям мікрофон, квіти та дипломи, це її в неділю поздоровляли на сцені «Забави» наші ведучі. Зі свого боку обіцяємо, що неодмінно розповімо про Марину на сторінках газети, адже вона людина надзвичайно цікавої професії – повітряна гімнастка цирку!

І ще одне поздоровлення – Галині Олександрівні Найдук із Рівного (фото вгорі). Пані Галина – одна з тих гравців, які створюють особливу, щиру атмосферу розіграшів «Лото-Забава» завдяки своєму непідробному азарту, душевній відкритості, бажанню спілкуватися, ділитися радощами. Поздоровляємо пані Галину й з днем народження онучки, й із вдалою участю в шостому в її житті телерозіграші – виграшем 5000 гривень. До речі, вона полювала за грошима втретє, перші дві спроби принесли Галині Найдук по 4000 гривень. Тобто прогрес є, на черзі 100000 та 200000 гривень. Бажаємо удачі!

Наші вітання всім учасникам та переможцям минулої гри, особливо головному переможцю з Харківщини, який виграв 300000 гривень «Крутого підйому». Хороша, весела була гра, сподіваємося, й наступні розіграші «Забави» будуть не менш цікаві та життєрадісні!