Як і обіцяли минулого тижня, сьогодні поговоримо про «автомобільну іпостась» державної лотереї «Лото-Забава».

Адже жарти жартами, а за роки розігрування автомобілів «Таврія» (за 5-ма останніми цифрами номера білета) учасниками гри вже виграно більше тисячі авто. Точна цифра, з урахуванням останнього тиражу становить 1 061 автомобіль! Цифра вражаюча, величезна. Тільки уявіть собі цю залізну армаду. Щоправда, розмістилася вона не в одному місці, а розкидана по всій Україні, по містах і селах, в яких живуть щасливі переможці додаткового розіграшу за номером білета «Лото-Забава». Звичайно, «Таврія» – не Мерседес, але ж і грають у «Забаву» в основному не круті амбіційні бізнесмени, а звичайні, здебільшого не дуже багаті люди. Для них авто вітчизняного виробництва як знахідка, як єдиний шанс взагалі мати автомобіль. Тим більше, що коштує він все дорожче й дорожче. Ось передивляюся підшивку «Азарту» за 2004 рік і бачу, що тоді грошовий еквівалент призу становив спочатку 13,5 тисяч гривень, потім – 14,5 тисяч, а сьогодні дорівнює майже 20,5 тисяч гривень. Вагома сума!

Де виграються «Таврії», ви знаєте з таблиці результатів (див. внизу сторінки). І якщо уважно слідкуєте за ходом розіграшів, то, можливо, звернули увагу на щасливу долю мешканців Донецького регіону в останніх тиражах «Забави». У 347, 348, 350 та 351 тиражах «Таврію» виграли 2 мешканця Макіївки та двоє донетчан. До речі, Пролетарське відділення Ощадбанку, в якому було продано один із щасливих білетів, прославилося ще раніше – саме тут придбав свій білет донетчанин, який закреслив 3 лінії та отримав головний приз (I категорії) одного з тиражів «Забави».

Як розповіла нам керівник Донецького регіонального представництва Лариса Ритченкова, мережа розповсюдження лотерей збыльшується за рахунок відділень Ощадбанку дуже активно. А кращі розповсюджувачі отримують і реальний прибуток, і технічну допомогу від лотерейного оператора. Невеличка, але така корисна дрібничка, як телефон – факс з’явилася нещодавно у відділенні Ощадбанку с.м.т. Мар’їнка. Чому тут? Тому що саме тут продаж лотерейних білетів МСЛ збільшився за останні місяці втричі! Добрий приклад для інших, приємність для лотереї в цілому.

Ну а нам дуже хотілося зробити приємність одному з читачів «Азарту», учасниці лотереї «Лото-Забава» з першого тиражу Лідії Костянтинівні Камінській (м.Дніпропетровськ). Місце в студії у 354 тиражі вона виборола сама в конкурсі «Щасливий шанс». А ми щиро уболівали за неї, бажаючи щоб розіграш закінчився кулькою синього кольору. Не сталося. Проте, Лідія Костянтинівна грою залишилася задоволена, отримала 300 гривень. І ось це фото – на пам’ять від газети «Азарт». Адже 11 травня ветеран лотереї відсвяткувала своє 77-річчя. Поздоровляємо! Бажаємо Вам та всій Вашій великій родині, – чотирьом дітям, 15 онукам, зятям здоров’я та удачі.

Удачі всім вам, панове азартні читачі. Виїжджаючи на дачі, не забувайте про «Забаву». Результати розіграшів шукайте в нашій газеті та на сайті. Зустрінемося!

Я.ГРАВЕЦЬ