Жодного тижня без свята! Саме під таким девізом живе ваша улюблена лотерейна гра, панове.

4 вересня було розіграно останню путівку літньої акції «Гайда на море!», і того ж дня ведучі оголосили про початок присвяченої 12-й річниці гри нової акції – «Прямуй до мрії!»

Нам залишається лише витримувати шалений святковий темп і поспішати за лотерейними призовими акціями, щоб не втрачати жодної можливості, які так щедро пропонує нам найщедріша лотерея країни «Лото-Забава». Вона ще раз нагадала нам про це, подарувавши щасливчику черговий мільйон гривень! Ювілейний 10-й мільйонер 2011 року, 92 мільйонер в історії лотереї придбав свій білет на мільйон на теренах Одеського представництва МСЛ. Поздоровляємо ювіляра та чекаємо його в студії «Лото-Забава».

Минулої неділі гра надала своїм шанувальникам останній шанс виграти сімейну туристичну подорож – круїз на океанському лайнері по Середземному морю з відвідуванням портів трьох країн Європи: Італії, Франції та Іспанії! Фантастична, казкова подорож вартістю 35 000 гривень дісталася пану В’ячеславу з міста Торез. Мабуть, побачимо щасливчика в студії наступної неділі, як побачили минулої неділі переможницю передостаннього розіграшу путівок пані Марфу Шамрай із Маріуполя, яка виграла путівку до індійського штату Гоа на узбережжі Бенгальської затоки.

Отже ставимо крапку на туристичному сезоні й цілком поринаємо в нову – неймовірно цікаву, манливу акцію, присвячену святкуванню 12-ї річниці «Лото-Забава». Цього року оператор лотереї вирішив, я б сказав, шокувати шанувальників гри неймовірною на перший погляд пропозицією – провести в 4-х тиражах поспіль додаткові розіграші автомобілів всесвітньо відомої японської марки «Міцубісі», при тому кожного тижня розігрувати більш класне, більш дороге авто й завершити цю авто феєрію легендарним джипом «Міцубісі Паджеро Спорт»!!!

Не знаю, чи варто нагадувати вам, що в усьому світі японські автомобілі вважаються найкращими, найдосконалішими та найнадійнішими, що навіть німці визнають лідерство японських колег і конкурентів у точності складання й бездоганності автомобілів, а це чогось таки варто!

Чотири тижні – чотири різні автомобілі: «Міцубісі Ланцер», «Міцубісі АSX», «Міцубісі Аутлендер XL», та, нарешті, легендарний переможець багатьох раллі світу надпрохідний «Міцубісі Паджеро Спорт»! Чоловіча частина ігрової аудиторії, дізнавшись про святкову акцію, має, як кажуть школярі, «випасти в осад» від передчуття небувалих можливостей. А жінки… Ну, вже повірте на слово своїм чоловікам, що таки є про що мріяти й за що боротися в акції, яка вже стартувала минулої неділі.

Акція «Прямуй до мрії» відкрита для всіх учасників лотерейної гри «Лото-Забава», вона вже почалася, її перший призовий розіграш відбудеться 11 вересня, а останній – 2 жовтня. Впродовж усієї акції діють однакові умови – прості й знайомі вам, шановні гравці. Потрібно придбати відразу 5 білетів «Лото-Забава» вартістю від 10 до 16 гривень на будь-який акційний тираж, а це тиражі 631, 632, 633, 634, та зареєструватися в акції, надіславши SMS-повідомлення на номер 330. В повідомленні має бути додаткова ігрова комбінація з 8 цифр, яка є в кожному акційному білеті.

Цього тижня придбайте 5 або більше білетів 631 тиражу та відішліть хоча б одне SMS-повідомлення на номер 330 до 19:00 суботи 10 вересня. У вашому повідомленні має бути лише одна додаткова ігрова комбінація, тобто тільки 8 цифр і нічого більше, а ні номера тиражу, а ні вашого прізвища. Говоримо про це тому, що в попередніх акціях дехто з вас помилково писав у одному SMS-повідомленні всі п’ять додаткових комбінацій і тому не отримував реєстрації. Ще раз запам’ятайте: в одному повідомленні має бути одна комбінація з 8 цифр. Якщо ви хочете зареєструвати всі 5 додаткових ігрових комбінацій і таким чином збільшити свої шанси на виграш, тоді маєте написати та відіслати 5 SMS-повідомлень, кожне з яких містить одну комбінацію.

Наступна важлива річ – розіграші коштовних призів, автомобілів. Розіграші будуть проводитися в прямому ефірі телепрограм за звичними правилами, так само, як минулого тижня розігрували путівку. Тож, від вас залежить, чи знімете слухавку протягом 20 секунд, якщо саме ваш номер телефону виявиться щасливим і саме до вас зателефонують зі студії в неділю приблизно о 9:50.

Звичайно, переможець додаткового призового розіграшу буде повинен підтвердити своє право на отримання виграшу наявністю 5 білетів на відповідний тираж, і в одному із цих білетів має бути виграшна, щаслива ігрова комбінація. Переможця обов’язково запросять до студії для отримання подарункового сертифікату, а для оформлення виграшу необхідно буде пред’явити свій паспорт та ідентифікаційний код.

Та все це зрозумілі речі, про які говорили вже не раз. Головне, про що потрібно думати зараз – як виграти класний автомобіль «Міцубісі Ланцер» (переможець за бажанням може отримати грошовий еквівалент призу, а це 150 000 чистими). А відповідь є лише одна – треба грати! Купити щонайменше 5 білетів «Лото-Забава» на поточний 631 тираж і відсилати SMS-повідомлення. І не тягніть, робіть це вже зараз, щоб не дай Боже не пропустити свій шанс!

Я. ГРАВЕЦЬ