У 4-х святкових тиражах розіграють 4 авто!

Вітаємо всіх шанувальників державної лотереї «Лото-Забава» з 19-ю річницею улюбленої лотереї!

Та з величезним задоволенням знайомимо вас із умовами святкової акції, яка буде проводитися протягом 4-х тиражів: №№1002 — 1005.  Акційні розіграші відбудуться 21, 28 жовтня та 4, 11 листопада 2018 року.

В кожному із чотирьох тиражів буде розіграно (додатково до всіх звичайних призів різних категорій) автомобіль вартістю 400 000 гривень (з податками). Таким чином, в акції загалом розіграють 4 авто на суму 1 600 000 гривень!

Як стати учасником розіграшу?

Купуйте 3 (три) будь-яких білети «Лото-Забава» на акційний тираж вартістю від 20 грн. однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбінація. Щоб номер телефону гравця потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації  за допомогою СМС-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію – окремо).

Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш ви отримаєте. З одного номеру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій.

СМС-повідомлення приймаються до 20.00 кожної суботи, що передує розіграшу тиражу, номер якого вказано в білеті.

Як визначатимуть переможця?

Під час кожного акційного розіграшу в прямому ефірі серед  унікальних додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначена  одна (виграшна) комбінація. Переможця чекатимуть у студії наступної неділі для урочистого нагородження, після чого щасливчик оформлює свій виграш у своєму місті за документами, які отримує в студії.

Звичайно, переможець повинен надати лотерейному оператору 3 акційні білети на відповідний тираж, і в одному з цих білетів обов’язково має бути надрукована додаткова акційна комбінація, яка була визначена виграшною за результатами розіграшу відповідного тиражу лотереї.