«Лото-Забава» та кіно: що спільного?

Як ми вже розповідали, спільне є – це Міжнародний кінофестиваль «Молодість», спонсором якого вже сім років поспіль виступає лотерея бінго. У цьогорічному 37-му КМК «Молодість» «Лото-Забава» набула статусу офіційного партнера та спонсора Гран-прі.

Протягом 9 днів, із 20 по 28 жовтня в столичному кіноцентрі «Київ» міжнародне журі переглянуло десятки кінострічок із усього світу, щоб зробити свої висновки й назвати імена переможців творчого змагання в різноманітних номінаціях: від кращого студентського до найкращого повнометражного конкурсного фільму. Творці хвилювалися, глядачі отримували задоволення, а журі зробило свою справу. В останній день фестивалю метри відкрили карти. Сталося це у палаці «Україна» в присутності численних високих гостей, у тому числі й першої леді України Катерини Ющенко, голови наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».

Церемонія нагородження проходила нетрадиційно: на сцені з’явилися великі столи, зроблені в простому селянському стилі, а на столах… горілка, сіль, огірочки, інші «фірмові» українські страви. Й усі, хто виходив на сцену для проведення нагородження, отримання призів невдовзі опинялися за цими розкішними столами й мали можливість скуштувати і горілочку, і сальце. Ну а ті, хто сидів у залі, лише ковтали слину і тихо, а іноді й голосно заздрили.

Між тим, усі з нетерпінням очікували на той момент, коли високе журі оголосить ім’я володаря «Гран-прі». Саме в цю хвилину на сцену були запрошені: голова опікунської ради кінофестивалю «Молодість», всесвітньо відомий французький актор Жерар Депардьє та голова Ради засновників ТОВ «М.С.Л.» Сергій Березовенко, які мали вручити головному переможцю статуетку «Скіфський олень» та пам’ятний чек на суму 10000 доларів США.

Зал завмер і, нарешті, дізнався про рішення журі: кращим фільмом усієї конкурсної програми визнано фільм «Мандри оркестру»(реж. Еран Колірін, Ізраїль-Франція). Під оплески присутніх молодий режисер прийняв заслужені нагороди. А Сергій Березовенко, вручивши чек, сказав, що лотерейна компанія і надалі підтримуватиме молоде кіно, вноситиме свою лепту в розвиток української культури, вагомою частиною якої є, безумовно, Міжнародний кінофестиваль «Молодість», який із кожним роком стає все більш відомим та престижним у світі.

Потрібно відзначити, що учасники та гості кінофестивалю, глядачі мали можливість познайомитися з «Лото-Забава» безпосередньо: у вестибюлі кіноцентру «Київ» було встановлено фірмовий стіл із терміналом, відповідною рекламною продукцією й усі бажаючі мали шанс не тільки придбати білети лотереї бінго, а й автоматично ставали учасниками призової акції. У передостанній день кіносвята відбувся розіграш призів за номерами придбаних білетів. Розігрувалися сувеніри від «Лото-Забава»: чашки, фірмові пакети, футболки тощо. Процедура розіграшу була цілком лотерейною: папірці з номерами білетів поклали в маленький лототрон, звідки їх витягали по одному, оголошуючи переможні цифри. І кожне оголошення викликало бурю емоцій, адже переможці були тут, поруч й із задоволенням забирали свої призи на пам’ять про «Лото-Забава», на згадку про фестиваль, на удачу.