Цікавим діалогом ведучих розпочався у неділю розіграш 1156 тиражу державної лотереї «Лото-Забава». Анатолій Гнатюк та Оля Гриневич нагадали нам про те, що «Лото-Забава» — це єдина в світі лотерея-бінго, розі­граші якої транслюються в пря­мому ефірі. Говорили також про джекпоти та рекорди, і зокрема, про абсолютний рекорд в іс­торії «Лото-Забава» — виграш джекпоту на суму 12 мільйонів гривень!

Можливо, для тих, хто нещо­давно почав купувати лотерейні білети, ця цифра здається неймо­вірною — невже колись були такі велетенські джекпоти? А читачі нашої газети добре пам’ятають, як у студії нагороджували пам’ят­ними чеками щасливчиків, які виграли багатомільйонні суми. Напевно вам, шановні друзі, пригадується також і гаряча дискусія, яка велася на сто­рінках нашого видання між прихильниками величезних джекпотів і тими, хто вважав за краще розігрувати менші суми, що дістануть­ся більшій кількості переможців. Дискусія не залишилася поза увагою лотерейного оператора, який прислухався до думки абсо­лютної більшості дописувачів і зробив певні висновки.

На сьогодні джекпот «Лото-Забава» є фік­сованим і становить 3 000 000 гривень. При цьому, в кожному тиражі розігрується 1 000 000 гривень — гарантовано! Саме тому кількість лотерейних мільйонерів зростає небаченими темпами, майже кожної неділі. І цей факт, як нам здається, вже сам по собі ставить крапку у старій дискусії. Ну, дійс­но, про що можна сперечатися, коли бачиш цифри на лічильнику мільйонерів «Лото-Забава». Тіль­ки цього року їх вже 31, а зага­лом 411!

Кожен хоче стати мільйоне­ром, і кожної неділі ви можете їм стати, панове учасники лотереї, адже мільйон гривень розігру­ється гарантовано.

МІЛЬЙОН НАВПІЛ

Проте, інколи його ділять між собою два та більше учасників. Цієї неділі щасливчиків було двоє, кожен із них виграв по 500 000 гривень! І що показо­во — обидва щасливі білети були придбані на сайті лотерейного оператора (дивіться результати на сторінці 3). Радимо перемож­цям скоріше звернутися на безкоштовну га­рячу лінію: 8 (800) 21000–65, щоб отримати інформацію щодо оформлення своїх вагомих виграшів.

Таку ж пораду даємо двом Олександрам, зі Львова та Чернівців, які виграли 50 000 та 10 000 гривень відповідно у розіграші «Мані на дивані». Обидва учасники дивилися пря­мий ефір і не втратили свої шанси покращити недільний ранок приємними сумами вигра­шів по телефону. Наші вітання, Олександри!

Розіграш «Парочка» тижнем раніше пода­рував везучому учаснику з Хар­ківської області 300 000 гривень. Цієї неділі найбільший приз зір­вати не вдалося, а переможців інших категорій виграшів було, як завжди, багато.

ДОПОМОГЛИ ПО-СУСІДСЬКИ

Несподівану історію розповів нам головний переможець кон­курсу «Багаті та відомі» Артур Володимирович Олійник із Кривого рогу, учасник № 14 із синього ряду, який виграв 100 000 гривень. Виявилося, що запрошення до студії йому самому та його дружині Альо­ні Анатоліївні подарував сусід по багатоквартирному будин­ку Юрій Валерійович Понтін, в минулому шахтар, а зараз пен­сіонер по інвалідності.

— Ми з Юрою добрі друзі, — розповів пан Артур, — завжди допомагаємо йому, якщо потрібно, адже він на інвалідному візку. — А взагалі він людина дуже активна — депутат у районі, очолює громадську органі­зацію, яка опікується проблемами інвалідів. І в лотереї активну участь бере, бо має плани одружитися й дуже хоче виграти гроші на окрему квартиру. Ось бачите, виграв два запрошення до студії. Сам приїхати не на­важився, нас попросив.

— А Ви самі про «Лото-Забава» щось знаєте, білети хоча б раз купували?

— Будемо відвертими — ніколи, — зізна­ється пані Альона. — Але тепер, коли поба­чили лотерейну «кухню», впевнилися в тому, що тут все чесно, та ще й гроші виграли, — куди ж ми дінемося, будемо купувати «Лото-Забава». До речі, моя близька подруга багато років купує і так хоче до студії потрапити, а вже тут — по­щастило.

— Тож ви, панове, виграли гроші для себе чи для свого сусіда Юрія?

— Звичайно, це його виграш! Вибачай, Юра, що не вдалося ви­грати для тебе більшу суму.

— Ви зробили, що змогли, пане Артуре, не варто себе кар­тати. А пану Юрію обов’язково передайте привіт від редакції лотерейної газети та її читачів. Нехай це буде лише перший ве­ликий виграш вашого непосидю­чого, активного сусіда!