Щасливе 22 Надії Лисак

Важко повірити, але в «» буває і так.

Географія головних щасливчиків 1047 тиражу «Лото-Забава» виявилася широкою: Вінницька, Хмельницька, Кіровоградська області. А головним переможцем розіграшу «Багаті та відомі» стала киянка Надія Василівна Лисак. Пані Надія спромоглась збільшити стартовий виграш (50 000) вдвічі й виграла 100 000 гривень. Сума її призу не вражає уяву, адже вона могло бути у 5 разів більше – 500 000. Але історія виграшу заслуговує на окреме оповідання, яке ми публікуємо зі слів самої героїні.

«Я граю у «Лото-Забава» багато років, майже з перших тиражів, — розповіла Надія Василівна. – Ніколи не вигравала великі гроші, жодного разу не потрапляла до студії, хоча дуже про це мріяла. І ось нещодавно, а саме 22 серпня я відзначала свій день народження. Мій чоловік, Петро Яривонович, подарував мені квіти, солодощі, а потім зі словами: «Нехай тобі пощастить», додав 2 білетика «Лото-Забава» із комбінаціями «Багаті та відомі». Я їх швиденько зареєструвала, а після розіграшу отримала запрошення до студії, як основний гравець… під номером 22. Дивовижний збіг обставин!

Ну, а коли сьогодні номер 22 став переможним у розіграші, я просто не повірила,- ну як таке можливо?! Я й досі не вірю, що зі мною сталась така дивовижна пригода. Уявляю, як радіють моєму успіху рідні. А їх у мене багато: чоловік, 2 доньки та син, 6 хлопчиків-онуків та одна правнучка. Я сердечно дякую «Лото-Забава» за всі роки гри та сьогоднішню удачу. Буду грати ще азартніше!»

Щасливе 22 Надії Лисак
Щасливе 22 Надії Лисак
Щасливе 22 Надії Лисак
Щасливе 22 Надії Лисак