Гарантований мільйон і щасливчики конкурсів

Перша кулька № 36 основного розіграшу «Велика гра» задала мажорний тон усьому подальшому ходу подій у студії «Лото-Забава». Головний приз 200 тисяч гривень перетворився на гарантований мільйон, і ця приємна новина стала для учасників 896 тиражу чудовим стимулом для азартної гри.

Півгодини напруженого очікування, — і головний щасливчик тиражу дізнався про свою удачу. Хто він? Сподіваємося дізнатися подробиці, й, можливо, познайомитися з новим мільйонером, 294-м мільйонером «Лото-Забава» у студії, а поки що сповістимо вас про місце покупки білета – Київська область.

Зустріч із головним переможцем тиражу попереду, а з щасливчиком конкурсу «Багаті та відомі» ми вже познайомилися, сфотографували й взяли інтерв’ю. Це  залізничник, монтер колії Валерій Русин із смт. Воловець Закарпатської області, який грав під №2 у червоному рядку й збагатився на 100 000 гривень.

  • Хотілося виграти півмільйона? – запитуємо щасливчика.
  • Чесно скажу, — я так сильно хвилювався, що про суму виграшу взагалі не думав. Я ж Раніше я в студії ніколи не був, а тут раптом вся увага на мене. Нервувався страшено.
  • Давно граєте в «Лото-Забава»?
  • Приблизно з 100 тиражу. Купую 3-5 білетів кожного тижня, в конкурсах граю, реєструюсь. А пощастило вперше.
  • На що плануєте витратити виграш?
  • Навіть не думав, в голові туман. Можливо, кудись поїду, або щось куплю в дім. Можу лише сказати, що сьогодні один із кращих днів у моєму житті!

Приємно чути такі слова, тим більше від запеклого гравця у «Лото-Забава». Саме заради ось таких щасливих миттєвостей і таких незабутніх емоцій люди грають у найпопулярнішу українську лотерею. «Лото-Забава» здатна подарувати великі виграші тисячам і тисячам шукачів удачі й доводить це кожної неділі.

Попереду нові тиражі, нові мільйони та нові акційні розіграші. Грайте активніше, вірте в себе – і удача вам неодмінно посміхнеться!