Лото Забава тираж 1105
Лото Забава тираж 1105, результат последнего тиража Лото Забава

ОДРАЗУ П’ЯТЬ УЧАСНИКІВ РОЗДІЛИЛИ МІЛЬЙОН!

У лотереї завжди править тільки Її величність Удача. А взагалі в нашому житті править Його величність Випадок. Це до того, що наша красуня- ведуча Оля Гриневич, незважаючи на всі запобіжні заходи, все ж таки підхопила злощасний вірус. «Привіт, ковід!

Так, ця зараза дісталася і нашої сім’ї»,— повідомила вона не без долі гумору в соцмережі Інстаграм. У цій ситуації приємно лише те, що сама Оля не втрачає гарного настрою, а це дуже важливо. Зараз вона знаходиться на самоізоляції до повного одужання, яке, сподіваємось, прийде якнайшвидше. Ми бажаємо їй здоров’я та з нетерпінням очікуємо на її появу в прямому ефірі «Лото- Забава»!

Черговий ранок із улюбленою лотереєю шанувальники провели разом із Анатолієм Гнатюком, якому довелося таки «попотіти» біля головного лототрону, аж поки не випали 32 кульки! Такого тривалого основного розіграшу давно не було. А такої кількості учасників, які розділили між собою 1 000 000 гривень, не було, здається, взагалі ніколи—одразу п’ять!!! Двоє з них придбали білети традиційним способом, завітавши до пунктів продажу лотерей, а троє—онлайн, на сайті лотерейного оператора msl.ua. Вітаємо всю щасливу п’ятірку учасників рекордного розіграшу!

У «Мані на дивані» перший учасник, пан Василь із Херсонської області, виграв 50 000 гривень, а друга учаснииця, пані Галина із Одеси — 10 000 гривень.