Лото Забава тираж 1100
Лото Забава тираж 1100, результат последнего тиража Лото Забава

Тисяча сотий — доленосний!

Дві одинички та два нулі в номері 1100‑го тиражу «Лото-Забава» зробили його особливим ще до початку розіграшу. Чи виправдаються наші очікування, чи стане він особливим у реальності? — запитували ми себе напередодні. Нарешті, дочекалися дев’ятої ранку неділі, лунають «позивні» улюбленої лотереї, на екранах наших телевізорів з’являються телеведучі і… Красивий букет квітів у руках Анатолія Гнатюка не залишив сумніву — зараз ми станемо свідками чогось незвичного, але чого саме? Інтрига тривала лише кілька секунд, а потім галантний джентльмен пан Анатолій привітав свою елегантну партнершу Олю Гриневич із Днем народження, який вона відзначила 2 вересня, — першим у статусі ведучої телерозіграшів найпопулярнішої лотереї в Україні. Нам дуже приємно приєднатися до теплих привітань і побажати зірці «Лото-Забав» світити яскраво і довго. Удачі тобі, Ольго, натхнення та щастя!

Перший розіграш осені‑2020 розпочався особливо інтригуюче для пані ведучої. Учасників тиражу головна інтрига очікувала дещо пізніше, адже на кону знову гордо майорів тримільйонний джекпот, а поруч із ним красувався ще й один мільйон гривень. Впевнені, що багатьох із вас, панове читачі, цей розіграш не розчарував, тому що у різних категоріях виграшів «Великої гри» та «Парочки» було виграно чимало різноманітних призів. Серед них і той самий 1 000 000 гривень, яким мріяв заволодіти кожен учасник лотерейної події. На честь головного щасливчика розіграшу традиційно вибухнув святковий анімаційний феєрверк, сповістивши про народження нового, 19‑го мільйонера року, 368‑го за всю історію «Лото-Забава».

Хто ж той щасливчик, для кого остання кулька розіграшу (№5) тисяча сотого тиражу «Лото-Забава» стала доленосною? Свій білет він придбав у Івано-Франківській області звичайнісіньким способом, завітавши на точку продажу лотерей. Говоримо про це тому, що між учасниками, які купують білети онлайн і офлайн, йде неофіційна боротьба за пальму першості. Вперед вириваються то одні, то інші. А на нашу думку, всі способи гарні, аби тільки пощастило виграти приз. Тому закликаємо наших читачів активно купувати білети «Лото-Забава» як в Інтернеті, так і в пунктах продажу, адже удача може прийти з кожним новим білетом. І в цьому суть!

Розіграш «Парочка» не виявив головного або головних переможців, 300 000 гривень залишилися на кону. А в розіграші «Мані на дивані» дві пані Наталії виграли по 10 000 гривень. Наші вітання!