Лото Забава тираж 1098
Лото Забава тираж 1098, результат последнего тиража Лото Забава

Ви заслужили відпустку мрії!

Жовто-блакитний прапорець у руках Олі Гриневич став своєрідним символом розіграшу 1098 тиражу державної лотереї «Лото-Забава», що відбувся у святковий День Державного прапора України та напередодні Дня Незалежності. Святковий ранок одразу подарував 50 000 гривень першому учаснику розіграшу ≪Мані на дивані≫, а за кілька хвили, не збавляючи «святкових обертів», назвав головного переможця розіграшу ≪Парочка≫ — учасника, що придбав онлайн-білет на сайті лотерейного оператора msl.ua. Святкувати так святкувати! — сказали собі шанувальники лотереї і вирішили з’ясувати, хто ж із них виграє 1 000 000 гривень у ≪Великій грі≫. Пощастило одному з них (попереднього разу мільйон розділили між собою три учасники) — мешканцю Львівської області, який став 367-м мільйонером ≪Лото-Забава≫, 18-м цього року.

Красиву святкову крапку поставив другий розіграш літньої акції ≪100 000 гривень на відпустку!≫. Ось результат цього розіграшу:

Звіряйте свої акційні білети та додаткові акційні комбінації, шановні читачі, можливо, удача прийшла саме до вас! А ми закликаємо усіх, хто мріє про відпустку на морі чи на полонині, — не проґавити останній акційний розіграш (по білетах 1099 тиражу «Лото-Забава»), який відбудеться 30 серпня.

Хочете відпочити на всі 100%, купуйте 2 або більше білетів вартістю від 25 грн. кожний однією транзакцією і реєструйте додаткові акційні комбінації SMS-ками на номер 330 і на сайті msl.ua., щоб вигравати бонуси. Ви заслужили відпустку мрії, лишилося лише виграти. Тому купуйте білети і вигравайте!