Як швидко плине час, — здається майже вчора в студії «Лото-Забава» вітали з виграшем одного мільйона гривень (931 тираж, 11.06.17) лучанина Миколу Гліну та його дружину Тетяну. Між тим, з того пам’ятного дня пройшло вже півтора роки. Чи вдалося лотерейному щасливчику реалізувати свої плани завдяки призу, які враження в його родини від нових можливостей та чи продовжує він грати у лотереї?

Після п’яти років гри у «Лото-Забава» пан Микола довго не міг повірити у те, що дійсно став багатієм. Але його візит до столиці на запрошення оператора державних лотерей «М.С.Л.» та участь у подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» переконали його у реальності того, що відбувається.

Разом із Тетяною він відчув тоді присмак розкішного життя: пересування Києвом на білосніжному лімузині, участь у прямому ефірі улюбленої лотереї, брифінг для представників засобів масової інформації, проживання в готелі, збудованому за кошти від лотерей, дегустація вишуканих делікатесів у престижних ресторанах, бранч з ведучими «Лото-Забава», професійна фотосесія. А ще – незвичайна забаганка гостей з Луцька: індивідуальна екскурсія станціями київського метрополітену, який друга половинка нашого героя побачила вперше у житті.

Пан Микола давно планував вирішити квартирне питання, адже наразі він з дружиною та трьома власними дітлахами проживає у квартирі з рідним братом, його дружиною та трьома його доньками. Після виграшу в «Лото-Забава» здійснення мрії наблизилося, адже наразі виграний мільйон є не тільки фундаментом для її реалізації, але й фінансовою подушкою безпеки, завдяки якій жити родині стало набагато легше.

Наприклад, для своєї дружини та трьох доньок пан Микола вперше зміг організувати спільний відпочинок на морі. Говорить, його дівчата там не були ще жодного разу за все життя. Сестрички Анастасія, Наталка та Софійка й досі у повному захваті від зоопарку, дельфінарію, аквапарку та безкрайнього моря.

Що ж до пана Миколи, який здійснив свою лотерейну мрію, то він… продовжує купувати лотерейні білети та впевнено налаштований зірвати джекпот «Лото-Забава»!