Наша сьогоднішня розповідь про чергового учасника «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» харків’янина Володимира Пупкуса, який виграв 1 000 000 гривень 25 серпня у 1046 тиражі «Лото-Забава».  Хвилини всеукраїнської слави, подаровані переможцю та його дружині Вікторії лотерейним оператором, були частиною програми «Два дні з життя мільйонера» від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», яку Володимир Петрасович і Вікторія Анатоліївна називають не інакше, як «фантастична, неймовірна та незабутня»!

Власне кажучи, усі лотерейні переможці, яким пощастило провести уік-енд у столиці України на запрошення лотерейного оператора, використовують такі ж або схожі епітети. Що й зрозуміло, адже всі вони звичайні українці, не розпещені увагою до себе (тим більше телевізійною славою), дорогими ресторанами та екзотичними стравами, спа-салонами, фотосесіями та лімузинами.

— Що Вас особливо вразило за два дні, проведені в столиці? — запитуємо Володимира та Вікторію.

— Мені, водію за професією, було особливо цікаво проїхатися в лімузині, — відповідає Володимир. — І водночас побачити красень Київ, у якому я до цього вже бував, але ніколи не вистачало часу для екскурсії.

— А я навіть не можу сказати, що мене вразило більше: професійна фотосесія, музей сиру чи майстер-клас з виготовлення суші, — зізнається Вікторія. — Яка жінка не мріє примірювати нові красиві сукні, оновлювати зачіску та макіяж, потрапити до рук вправного перукаря й візажиста.., а на додаток ще й відчути себе в ролі фотомоделі, взявши участь у професійній фотосесії! Водночас мені було дуже цікаво відвідати музей сиру. До цього я вважала себе знавцем сиру, а тепер розумію, що майже нічого не знала. Буду підвищувати кваліфікацію (сміється). А виготовляти справжні суші я, здається, вже навчилася. Перевірю отримані знання вдома на чоловікові.

— Я не проти, адже ти в мене супер кухар! — підхоплює тему Володимир. — Справді, все було дуже цікаво, несподівано та приємно. Нам сподобалося невимушене, легке спілкування з ведучими «Лото-Забава», спочатку в студії, а потім у ресторані. Велике враження справив на нас і сам телерозіграш лотереї, що проходив просто на наших очах. Я впевнений, що кожен гравець, відвідавши студію, переймається абсолютною довірою до цієї лотереї, настільки все прозоро та очевидно. А взагалі, ми з дружиною дуже вдячні лотерейному оператору за чесну лотерею «Лото-Забава» і чудовий, дійсно незабутній уік-енд у Києві. Якщо говорити щиро, я ніколи до кінця не вірив у можливість виграти у лотерею великі гроші. Тому й дружині не казав, що граю у «Лото-Забава», й одразу після виграшу нічого не сказав, а лише коли впевнився, що дійсно отримаю гроші. Можливо, я не перший такий, але кажу як є.

— Як зміниться Ваше життя після виграшу?

Володимир: Ми вже отримали багато нових яскравих вражень та емоцій, які були неможливі без цього виграшу. А якщо говорити про плани, то, насамперед, хочемо забезпечити гарне майбутнє для наших дітей, у нас їх двоє — син Ігор, йому 26 років, і донька Дарина, їй лише 13.

Вікторія: Навчання коштує дорого, а коли донька закінчить школу, буде ще дорожче, тому варто подумати про це вже сьогодні. А сину ми вже зараз допоможемо реалізувати його проект притулку для бездомних тварин. Ми вважаємо, що ця справа корисна, потрібна нашому місту, й усіляко підтримуємо Ігоря в його починанні.

— А собі особисто нічого не бажаєте купити або кудись поїхати?

Володимир: Є плани помандрувати Європою, але поки що нічого конкретного.

Білети «Лото-Забава» будете купувати? Можливо, тепер вже разом?

Вікторія: Ви вгадали, відтепер ми граємо разом. Маю зізнатися, що мені просто стало цікаво дивитися розіграші, вишукувати номери в білетиках, уболівати за гравців у студії. З’явився навіть азарт гравця, чого я за собою ніколи не помічала. Отже, будемо продовжувати. Я чула, що інколи люди виграють у лотерею великі суми неодноразово. Чому б не ми?!

На фото: у ресторані з ведучими «Лото-Забава», з майстром суші, момент професійної фотосесії.

Фото Наталії Герман