Тиждень тому в розіграші 1141 тиражу «Лото- Забава» 1 000 000 гривень розділили між собою двоє учасників — водій із Києва і вчитель фізкультури з Коростишева.

Столичного переможця звуть Володимир Анатолійович, 14 червня він відсвяткував 50-річний ювілей. Пан Володимир не має власного житла у столиці, тому він мріє придбати невеликий будиночок під Києвом. Лотерейні білети купує, «коли є настрій» і перевіряє їх після публікації результатів розіграшу на офіційному сайті «М.С.Л.».

«Я зайшов на сторінку «Лото- Забава» і почав закреслювати в своєму білеті числа, які випали з лототрону, — розповів щасливчик. — Закреслив кілька ліній і зрозумів, що виграв вагому суму, але не думав, що це головний приз. Лише перевіривши білет по штрих-коду, я дізнався, що виграв півмільйона гривень. Це був шок!

Якщо чесно, то я рідко беру участь у лотереях, бо раніше не вірив, що великі призи виграють реальні люди. І раптом переможцем виявився я!».

На відміну від першого переможця, щасливчик із Коростишева, якого звуть Василь Васильович бере участь у лотереях понад 15 років. Спочатку «Лото- Забава» зацікавилася його дружина, а пізніше і він став купувати лотерейні білети. Улюблені — «МЕГАЛОТ» і «Лото-Забава». За 15 років сім’я виграла багато невеликих виграшів, а тепер пощастило виграти 500 000 гривень.

За лотерейний білет, який згодом виявився виграшним, Василь Васильович заплатив 47 гривень, взявши участь у «Багаті та відомі» та «Парочка». Про виграш спочатку дізналася дружина — вона дивилася прямий ефір розіграшу, і коли зрозуміла, що виграв їхній білет, розплакалася від щастя, а вже потім вона потішила Василя Васильовича. На що витратити велику суму, родина ще не вирішила, будуть визначатися на сімейній раді.

«У мене немає якоїсь особливої мрії, — каже Василь Васильович. — Мені дуже пощастило з дружиною, вона — моє щастя. А ще у мене є дві доньки, два зятя і троє онуків. Головне, щоб всі були здорові, а на що витратити виграш придумаємо.

Сподіваюся, що це не останній наш виграш. Мені б дуже хотілося виграти запрошення до телевізійної в студії, тому я завжди беру участь у конкурсі «Багаті та відомі», і коли-небудь мені обов’язково пощастить, тепер я в цьому точно впевнений!»