Красиву крапку в розіграші 1061 тиражу «», що пройшов 8 грудня, поставив головний переможець «Багаті та відомі» Ігор Степанович Бакаїм із Львова, який виграв максимальні 500 000 гривень (щасливчик грав у білому рядку під номером 21). Що відчував під час розіграшу, чи сподівався виграти приз майбутній герой гри? Про це ми розпитали пана Ігоря після телеефіру.

 

— Поділитеся своїми емоціями з читачами газети, Ігорю Степановичу?

— Із задоволенням, адже я так довго йшов до цієї перемоги – цілих 20 років! Почав грати у «Лото-Забава», як тільки ця лотерея зьвилася в продажі, й майже не пропускав тиражів, завжди купуючи по 5 чи більше білетів.

— Вас точно можна назвати запеклим шанувальником гри. Як Вам вдалося пронести свій ігровий азарт через роки?

— Мабуть, я такий впертий. Інколи віра в успіх мене залишала, а потім знову поверталася, але гру я ніколи не кидав. Дуже хотів потрапити до студії, безліч разів реєструвався, а виграти запрошення вдалося тільки зараз.

— Було передчуття великого виграшу напередодні гри?

— І вірив, і не вірив, але дуже хотів виграти в студії. Я бачите, мені пощастило по повній!

— Можливо, кілька слів про себе, про родину та плани на виграні гроші?

— Є дружина, донька, ми приїхали до Києва разом. Ми з дружиною торгуємо на ринку, привозимо товари на старенькій «Ладі» 86 року випуску. Новий автомобіль – це найперша та найголовніша мета.

— Продовжите грати далі?

— Безперечно. Ось почалась нова акція, спробую виграти в ній. Взагалі, я беру участь у всіх акціях, але досі не щастило. Можливо, я нарешті потрапив у білу полосу?!

— Треба в це повірити, і все буде добре!