У державній лотереї «Лото-Забава» сенсація! Українська лотерея-рекордсменка сповістила ігрову аудиторію про виграш вже другого в 2018 році джекпоту розміром 3 000 000 гривень! Найщасливіший лотерейний білет 973 тиражу за № 0270235 було придбано у Київській області. Щиро вітаємо вдалого гравця й нового, 287-го мільйонера «Лото-Забава», вже 8-го мільйонера цього року!

1 квітня — це серйозно

Для мільйонів шанувальників лотерей слово розіграш звучить абсолютно однозначно й дуже-дуже серйозно. Адже воно говорить про вирішальну лотерейну подію, яка здатна кардинально змінити життя учасників гри. Втім, є такий день року, коли у людей на слуху інше значення слова розіграш — жарт, який має за мету когось жартівливо обдурити, поставити в смішне, незручне становище.

1 квітня — написав, і вже смішно! А скільки веселих, приємних, забавних спогадів пов’язані із міжнародним Днем сміху (або Днем дурнів) для кожного з нас.

Але, як кажуть, розіграш розіграшу різниця. Кожен телерозіграш «Лото-Забава» проходить весело та невимушено, часто звучать жарти та сміх. Та, за визначенням, тут ніколи немає місця навіть для жартівливого обману. Лотерейний розіграш, хоча б він і проходив 1 квітня — це завжди вельми серйозно, чесно, прозоро. Ось коли розіграли лотерейні призи, можна і пожартувати!

Так було і цього разу, 1 квітня 2018 року, під час розіграшу 973 тиражу державної лотереї «Лото-Забава». Як завжди, розігрувалися лотерейні виграші на всі смаки. Тут тобі й тримільйонний джекпот, і мільйон гривень, і автомобіль, і солодкі 300 тисяч… Мільйони вболівальників «Лото-Забава» по всій Україні прикипіли до екранів своїх телевізорів, і почалося.

Медова феєрія

Вже перший конкурс — «ПАРОЧКА» однозначно довів, що відоме прислів’я «Перше квітня — брехня всесвітня» — це точно не про лотерею «Лото-Забава». Довгенько ми очікували рішучих дій від прихильників конкурсу «ПАРОЧКА», і дочекалися саме першого квітня. Відзначився гравець із Хмельницької області, який виграв приз найвищої категорії — 300 000 гривень!

Нагадаємо, що всього в цьому конкурсі 4 категорії виграшів, відповідно кількості закреслених клітинок у пірамідках: вершина, лінія, кут, вся пірамідка. Вигравати у трьох перших категоріях гравцям вдається дуже легко, кожного тиражу. А ось закреслити всю пірамідку в одному з варіантів «ПАРОЧКА» не так просто. Але можливо, що й доведено в черговий раз головним переможцем конкурсу. Солодкі 300 000 виграно! Солодкі 300 000 гривень знову чекають на вас у наступному тиражі «Лото-Забава»! Медова феєрія продовжується та обіцяє шанувальникам «ПАРОЧКИ» чимало приємних сюрпризів.

Рахунок йде на десятки

«Полювання за грошима» почалося розмовами про Великдень та Вербну неділю. Одне з найулюбленіших народних свят обіцяє принести нам справжнє весняне тепло та яскраве сонячне світло. І, звичайно, святковий настрій, гарні емоції та подарунки. Готуючись до свята, не забувайте, шановні друзі, радувати подарунками своїх рідних та близьких. І обов’язково даруйте їм надію на краще майбутнє у вигляді білетів «Лото-Забава», адже кожен такий білет може стати доленосним!

Відкриваючи на табло «Полювання» літеру за літерою, ведучі легко та невимушено подарували десятьом учасникам конкурсу приємну суму — 132 000 гривень. Головний приз, автомобіль JAC S2 (грошовий еквівалент 400 000 гривень) залишився цього разу недоторканим.

А потім почалася «Велика гра». І, начебто, ніщо не натякало на сенсацію. Кулька за кулькою випадали з лототрону, посідаючи свої місця у рядочках-жолобках. Спокій було порушено після випадіння 26-ї кульки цього розіграшу за номером 39. І тут пролунала команда Анатолія Гнатюка: «Стоп лототрон. Розіграш завершено!». І, як виявилося через лічені секунди, завершено блискуче, сенсаційно — виграшем тримільйонного джекпоту!

Скільки разів у «Лото-Забава» виграють джекпот, а рахунок йде вже на десятки, стільки разів дивуєшся й радієш. Дивуєшся тому, що лотерейне диво знову сталося, тут і зараз, на твоїх очах. І радієш за щасливчика, якого наша «Забава» з відкритими обіймами.

Ми ще не встигли отямитися від події, а новий джекпот «Лото-Забава» миттєво посів місце свого попередника. Знову на кону 3 000 000 гривень, які кличуть до гри, панове читачі.

До гри, до нових виграшів!