Ми часто-густо говоримо про виграші мільйонів гривень у «Великій грі», але в «Лото-Забава» є також додаткові конкурси, в яких можна виграти чималі суми. Скажімо, у конкурсі «Багаті та відомі» цієї неділі знову було виграно максимальний приз – 500 000 гривень. До речі, це був вже третій розіграш поспіль, коли головному переможцю вдалося збільшити свій стартовий виграш у 10 разів, з 50 до 500 тисяч гривень. Такої вдалої серії історія цього конкурсу ще не знала!

Хто щасливчик? Це 56-річний Мирослав Іванович Шимін з Миколаївщини, якому дістався у студії номер 7 у жовтому ряду. Як виявилося, удача в «Лото-Забава» прийшла до нього не вперше. Він був у студії в 2011 році та виграв тоді 40 000 гривень. Дивовижно, що й тоді, і зараз удача прийшла до гравця саме на пасхальні свята!

«Цієї ночі, з першої по четверту годину, я був у храмі, як і кожного року, — розповів нам Мирослав Іванович після гри. – Не можу стверджувати, що це допомогло мені виграти, але вірю, що це так». У переможця є двоє дорослих дітей, вони вже самостійні люди, живуть та працюють у столиці. Син Дмитро – поліцейський, донька Інна – журналістка. А батько все ж таки намагається їм допомагати, коли є така нагода. Зараз вона з’явилася завдяки виграшу в «Лото-Забава», і батько щасливий.