Чи давно це було, коли народження кожного мільйонера в «Лото-Забава» вважалося фантастикою?

Чи давно це було, коли народження кожного мільйонера в «Лото-Забава» вважалося фантастикою? Здається, зовсім недавно. А сьогодні все інакше. Майже кожної неділі в студії «Лото-Забава» або вручають мільйонерам пам’ятні чеки, або запускають феєрверки на честь виграшу мільйона (чи мільйонів) гривень. Дуже часто і перше, і друге трапляється разом.

І коли якийсь тираж «Лото-Забава» проходить без мільйонера, так і хочеться вигукнути — це просто фантастика!

Наближаємося до ювілею

Розповідаючи про розіграш чергового, 972 тиражу лотереї бінго, ми відразу вас заспокоїмо, сказавши, що нічого фантастичного в ньому не сталося. Тому, що… знову виграли мільйон! Так, шановні друзі, вже третій тираж поспіль у державній лотереї «Лото-Забава» виграють мільйон гривень. Виграють впевнено, традиційно, і це свідчить про неминуче. А саме — дуже скоро ми з вами будемо святкувати народження ювілейного 300-го мільйонера «Лото-Забава». І як тут, знову ж таки, не вигукнути — це просто фантастика!

А наразі із задоволенням фіксуємо, що в 972 тиражі в історії гри «Лото-Забава» народився 286-й мільйонер, вже 7-й мільйонер цього року. Вітаємо щасливчика, який придбав лотерейний білет у Києві!

Приємною новиною та святковим феєрверком на честь нового мільйонера закінчився цей розіграш. А на його початку ведучі нагадали телеглядачам, що минулого разу 1 000 000 гривень виграв щасливчик зі Львова, ще раз привітали його з великим виграшем і запросили до столиці, де на 285-го мільйонера лотереї бінго чекає білий лімузин і розкішна програма від «Клубу мільйонерів «М.С.Л.»!

Те ж саме стосується нового щасливчика — гравця із Києва. Йому і їхати далеко не треба — все поруч: і центральний офіс лотерейного оператора, і знімальна студія.

Від себе додамо, що невідомих нам поки що везунчиків із Львова та Києва чекають також і сторінки лотерейної газети. Заявіть про себе, шановні мільйонери, оформлюйте Ваші чудові виграші та приїздіть до студії за великими пам’ятними чеками на приємну суму. Тут і познайомимося з Вами, і сфотографуємо, і надрукуємо Ваші красиві портрети на обкладинці газети!

Автомобіль «почервонів»… і знову здався

Після закінчення автомобільної епопеї святкової акції «Хай любов виграє!» вся увага гравців, які бажають виграти новеньке авто, перемкнулася на конкурс «Полювання за грошима». І організатори гри також, мабуть, вирішили зробити новий акцент, змінивши автомобіль теракотового кольору на червоний. Автомобіль «почервонів» і став ще більш помітною мішенню для учасників конкурсу. Ось його швиденько й виграли.

Відзначився гравець, який зателефонував до студії, пан Микола з Донецької області. Лариса Руснак налякала його поганим зв’язком, і той швиденько назвав літеру «Р», а вже потім свої дані (до речі, саме так і треба діяти всім учасникам гри по телефону). Анатолій Гнатюк простягнув руку до літери, що була просто поруч, відкрив конверт… і привітав щасливчика з виграним JAC S2 (грошовий еквівалент 400 000 гривень).

Чесно зізнаємося, що ми вже втратили рахунок автомобілям, виграним цього року, адже їх виграють майже кожної неділі. Тепер знаємо точно, що від кольору нічого не залежить, чи теракотове авто, чи червоне — гравці все одно свого досягнуть!

Ми з нетерпінням очікували на розіграш конкурсу «ПАРОЧКА». Дуже хотілося, щоб після довгої перерви виграли солодкі 300 000 гривень. Але і цього разу в найприбутковішій категорії виграшів щасливчик не знайшовся. Можливо, наступного разу? Час біжить швидко, інтригує — дочекаємося неділі та будемо вболівати за вас, шановні читачі!