І виграй від ста до півмільйона гривень!

Ми не послаблюємо нашої уваги до щасливчиків, які зареєструвалися через соціальну мережу Facebook та виграли запрошення до студії. Додаткова можливість претендувати на місце №25 хвилює багатьох гравців, особливо молодих, адже вони , можна сказати, живуть у соцмережах. Цієї неділі заповітне місце  дісталося справжній українській красуні з Жашкова Черкаської області. Це Інна Жунгіна, заступник директора навчального закладу, молода мама і… запеклий гравець у «Лото-Забава».

«Спочатку я просто дивилася, як грає мій батько, Олександр Феоктистович, — розповіла Інна. – А грає він вже років 15. Із часом я сама стала цікавитися грою, і ось вже 2 роки постійно купую лотерейні білети й реєструюсь, щоб потрапити до студі. Як тільки дізналась про додатковий шанс, відразу спробувала. Але виграла тільки з четвертої спроби».

Нагадаємо, що процедура відбору проста: база претенденів на щасливе місце збирається цілу неділю, у ній — всі зареєстровані через Facebook мобільні телефони. Компьютерне жеребкування під час прямого ефіру випадковим чином визначає переможця, (скорочений) номер телефону якого всі бачать на екранах телевізорів.

25-м гравцем у студії може стати хтось із вас, шановні читачі. Бажаєте спробувати? Тоді заходьте на сторінку «Лото-Забава» у Facebook, переходьте за лінком на сайт «М.С.Л.» і дійте покроково — один лайк, один коментар і проста реєстрація! Обов’язковою умовою є наявність білета «Лото-Забава» відповідного тиражу, цього тижня – 1042-го. Реєстрація триватиме до 20:00 суботи, 27 липня.

24 основних гравців та 10 резервних визначають за допомогою чотирьох лототронів та компьютера серед претендентів, які зареєстрували протягом тижня комбінації «Багаті та відомі» зі своїх лотерейних білетів.

У вас є альтернатива, панове. Обирайте й виборюйте своє ігрове щастя – своє мсісце в студії «Лото-Забава», де можна виграти аж 500 000 гривень!