Запитання хоча й риторичне, а все ж таки нам закортіло поставити його гравцеві, який здійснив свою лотерейну мрію — виграв 1 000 000 гривень. Така нагода випала  коли до телестудії «Лото-Забава» завітала Світлана Шипкова з Кривого Рогу. Саме на її лотерейний білет 7 травня 2017 року, в 926 тиражі лотереї бінго випав найбільший виграш, і на честь народження нового лотерейного мільйонера студія «Лото-Забава» засяяла святковим феєрверком!

Пані Світлано, а Ви були біля екрана телевізора в цей історичний для Вас момент?

— Була. Я завжди купую білети «Лото-Забава» тільки коли точно знаю, що буду дивитися телерозіграш, це мій принцип. Саме тому я, на жаль, граю в мою улюблену лотерею не кожного тижня.

Тож, скільки лотерейних білетів треба придбати, щоб виграти мільйон? Ось Ви скільки купуєте і як давно?

— Не можу пригадати номер тиражу, з якого я почала грати в «Лото-Забава», це було так давно… З того часу я граю постійно, і завжди купую по 5 білетів на тиждень, тому що 5 — це моє улюблене число, ще зі школи.

Легко зрозуміти, що вчилися Ви добре. Мабуть, ще тоді з’явилася та впевненість у собі, яку легко відчути в спілкуванні з Вами.

— Ви праві, я впевнена в собі людина. Гадаю, це від того, що я за гороскопом Лев.

Про мільйон мріяли, були впевнені, що колись станете лотерейним мільйонером?

— Я завжди вірила й знала, що виграю великі гроші. На мою думку, лише так можливо стати переможцем. Виграють тільки впевнені!

Наш великий досвід спілкування із щасливчиками, чесно кажучи, свідчить про зворотнє, але ми не будемо Вам заперечувати. Адже Ваші принципи та переконання спрацювали, і це головне!

— Я і не наполягаю на тому, щоб усі були такі впевнені в собі, — у кожного свій характер, та й життя складається по-різному. І все ж таки, дуже рекомендую моїм колегам по грі «Лото-Забава»: вірте у свою щасливу зірку, в свою удачу, це обов’язково спрацює та допоможе вам вигравати.

Оператор лотереї підготував для Вас шикарну програму «Два дні з життя мільйонера». Білий лімузин із прохолодним шампанськимчекає на Вас біля під’їзду, а потім буде і ресторан, і спасалон… Шоку не боїтеся?

— Шок вже є, та ще який! Але це дуже приємний шок, чого ж тут боятися?!

Які плани на виграний мільйон?

— Мої плани цілком пов’язані з родиною — сином Русланом, невісткою Мариною та моєю зірочкою, любою онучкою Валерією. Все для них зроблю!

А зробити пані Лідія зможе чимало, адже вона виграла цілий мільйон гривень. Тож, нам залишається побажати їй та її рідним гарненького здоров’я та приємних вражень від нового життя.