Запитайте у шанувальників лотерей всього світу, яке слово з лотерейного лексикону вони вважають найголовнішим, і отримаєте відповідь — джекпот! Для мільйонів людей саме цей лотерейний приз є найзаповітнішою метою, яка вабить і кличе за собою, додає сили і допомагає повірити у свою удачу. Виграш джекпоту — це завжди новина № 1, яка миттєво стає головною, витісняючи на задній план всі інші.

Так сталося і минулої неділі, коли в 1093 тиражі «Лото-Забава» був зірваний перший джекпот 2020 року — 3 000 000 гривень. Народження 14го мільйонера року та 363го мільйонера в історії лотереї стало сенсацією, яку ще більше посилив успіх іншого учасника — він виграв 900 000 гривень. Фантастичний склався розіграш! Якщо пам’ятаєте, виграш джекпоту випав на онлайн білет «Лото-Забава», тому в результатах тиражу не було відомостей про місце його покупки. Однак цього разу лотерейному оператору не довелося довго чекати або, як це інколи буває, шукати переможця — щасливчик відразу дав про себе знати і поспішив оформити свій виграш. А сьогодні, дорогі читачі, у нас вже є можливість познайомити вас з головною героїнею неординарного тиражу, мешканкою Житомира Оксаною Юріївною, яка люб’язно погодилася на інтерв’ю лотерейному виданню.

— Оксано Юріївно, насамперед, прийміть наші вітання з виграшем джекпоту ≪Лото-Забава≫. Ви — перший мультимільйонер року!

— Дякую. Це перше інтерв’ю в моєму житті. Ніколи не думала, що почую такі слова на свою адресу. Дуже приємно!

— Приємно і несподівано? Або Ви чекали свого успіху, а якщо так, то як довго?

— Одразу хочу зізнатися, я зовсім недавно почала купувати лотерейні білети. Звичайно, я знала про існування відомих у нашій країні лотерей, чула про великі виграші, про джекпот. Але брати участь якось не вабило.

— Що ж послужило тригером?

— Якщо дозволите, спочатку скажу, що я думаю про випадок у нашому житті. По-моєму, все в житті не випадково, у будь-якої події є причини. І якщо нам здається, що світом править випадок, то це лише означає, що ми багато чого не знаємо і не розуміємо.

— Глибоко. А якщо конкретизувати …

— Щоб виграти джекпот в «Лото-Забава», мені довелося купити … аж 5 білетів. Назвете це випадковим виграшем?

— Звісно! І тисячі постійних учасників лотереї мене підтримають.

— Я їх розумію, бо вони довго, можливо, роками, йдуть до своєї мети. А у мене все вийшло, як то кажуть, на клацання

пальцями. Але, з іншого боку, я ж не просто йшла вулицею і мені на голову звалилося ціле багатство. Спочатку в мене з’явилося бажання, потім мета виграти джекпот, тому я стала купувати лотерейні квитки. Мені практично відразу пощастило, та я впевнена, що рано чи пізно це обов’язково сталося б.

— Чому почали купувати лотереї?

— Я вирішила, що треба спробувати свою удачу. Раптом мені пощастить і я абсолютно легко зможу отримати те, на що потрібні роки праці. А чому ні? Витрати мінімальні, а в разі успіху стаєш мультимільйонером. І я спробувала.

— У ≪ЛОТО маркет≫ Ви не пішли, отже, віддаєте перевагу купівлі в Інтернеті.

— У мене обмаль вільного часу, тому всі покупки намагаюся робити онлайн.

— Можна дізнатися, чим так зайняті?

— Ми з чоловіком вже два роки маємо свій бізнес. До цього працювали у великій фірмі, а потім вирішили, що краще — на себе. Турбот і ризиків більше, але перспектив теж більше. Крім роботи, я багато часу приділяю молодшому синові Микиті, йому 7 років, закінчив перший клас. А ще він у нас футболіст, воджу його на тренування.

— У Вас велика спортивна сім’я?

— Старший син Олександр вже зовсім дорослий, має 20 років, почав самостійне життя — поїхав працювати до Словаччини. Саша, до речі кажучи, серйозно займався п’ятиборством, вигравав медалі на змаганнях. Я свого часу плавала, майже досягла звання «Кандидат у майстри спорту». Чоловік боксом захоплювався. Так, нас цілком можна назвати спортивною сім’єю.

— Отже, Ви вирішили купити лотереї і зайшли на сайт ≪М.С.Л.≫. Були проблеми?

Жодних, там все елементарно, зокрема, для мене. Зареєструвалася, поклала у віртуальний гаманець 150 гривень і купила 3 білети «Лото-Забава» по 25 гривень на 1092 тираж і 2 білети «МЕГАЛОТ». Один білет «Лото-Забава» виграв 25 гривень. У неділю, 12 липня я повторила те ж саме, тільки купила 2 білети «Лото-Забава». Останній, п’ятий в моєму житті білет, виграв джекпот!

— Коли і як Ви про це дізналися?

— У понеділок везла Микиту на тренування і по ходу справи перевірила білети у смартфоні. Не скажу, що одразу повірила своїм очам, аж надто це було несподівано. Коли повернулися додому, подивилася в YouTube запис розіграшу 1093 тиражу, тоді вже сумнівів не залишилося — я виграла.

— І що подумали в ту мить?

Чудеса трапляються! Десь в глибині душі я до цього часу не вірю, що трапилося, але поступово звикаю до нового стану.

— Чи Ви зробили з того, що сталося, якийсь висновок для себе?

Так. Якщо дуже хочеш чогось і готовий його прийняти, — у тебе обов’язково вийде. Я в це завжди вірила, а зараз ще більше ствердилася у своїх уявленнях.

— Ви, судячи з усього, — людина наполеглива і цілеспрямована. Вдається чітко формулювати свої бажання чи вони розпливчасті?

Я не лише їх абсолютно чітко формулюю, а навіть записую до свого «Щоденника бажань».

— Справді?

Я давно веду такий щоденник, він мені дуже допомагає правильно розставляти життєві пріоритети, ставити цілі та рухатися до їх досягнення.

— Завидна організація життя!

Це не означає, що все і завжди здійснюється за моїми бажаннями. Але багато що вдається.

— І на перше місце дозвольте поставити Ваш чудовий виграш в ≪Лото-Забава≫.

Ви вже знаєте, на що спрямувати кошти?

Безумовно, на розвиток бізнесу. Маємо конкретні плани і проекти, все повинно вийти, я вірю.

— А ми Вам цього бажаємо. І продовжуйте брати участь в лотереях ≪М.С.Л.≫!

Продовжую, адже нові джекпоти теж можуть стати моїми!