До того ж будемо говорити не тільки про гравців, а й про розповсюджувачів. Тож, чому б не приділити найпопулярнішій лотереї в Україні особливу увагу та повагу, адже, вона цього варта?! Тим більше, що цієї неділі у «Лото-Забава» народився ще один мільйонер — вже 6-й цього року, 285-й в історії гри!

Доброго дня всім шанувальникам державної грошової лотереї «Лото-Забава!». У цьому випуску газети ми вирішили відійти від стандарту й присвятили вашій улюбленій грі не одну, а відразу дві сторінки. Багато унікальних подій, цікаві люди, чудові ілюстрації. До того ж будемо говорити не тільки про гравців, а й про розповсюджувачів. Тож, чому б не приділити найпопулярнішій лотереї в Україні особливу увагу та повагу, адже, вона цього варта?! Тим більше, що цієї неділі у «Лото-Забава» народився ще один мільйонер — вже 6-й цього року, 285-й в історії гри!

Заслужив!

Отже, другий тираж поспіль у «Лото-Забава» найвдаліший учасник мільйон гривень, останнього разу — у Львівській області (дивіться результати на сторінці 4). Сподіваємося зустрітися з власниками супер призів найближчим часом. А цієї неділі на сцені головного лотерейного майданчика України з’явилися гості, на яких вже давно чекали.

«Знайомтеся, це пан Григорій із донькою Вірою із села Оришківці Тернопільської області, який виграв у 967 тиражі «Лото-Забава» 1 000 000 гривень!» — артистично промовив Анатолій Гнатюк, і на сцену вийшли щасливі, трішечки збентежені від незвичної ситуації гості столиці та «Лото-Забава». І відразу потрапили до центру уваги не лише знімальної студії, а й усієї України, адже їх у цю мить побачили мільйони телеглядачів! Було від чого зніяковіти, та гості трималися впевнено. Хотілося б думати, що в цьому була і наша заслуга, тому що за півгодини до ефіру вони вже пройшли своєрідну підготовку, коли дали своє перше інтерв’ю кореспонденту «Азарт від МСЛ». Втім, напередодні гостями столиці вже опікувалися співробітники «М.С.Л.», відповідальні за програму «Два дні з життя мільйонера», і чудові, красиві наслідки їхньої роботи ви бачите на обкладинці сьогоднішнього випуску газети. Свого часу ми детально розповімо про два незабутні дні нового мільйонера, а зараз повернемося до нашої ранкової розмови в студії «Лото-Забава» цієї неділі.

— Григорію Васильовичу, зізнавайтеся чесно, Ви завзятий гравець, чи випадковий?

— Дуже завзятий, я граю в «Лото-Забава» вже 18 років!

— Ого, і які були успіхи?

— Можливо, ви не повірите, але ніколи більше однієї лінії не закреслював. Ось такий «везучий» гравець.

— І раптом виграли цілий мільйон!

— Ну, ось так, зненацька. Коли це сталося, коли зрозумів, то довго не міг прийти до тями. Тепер, майже через місяць начебто освоївся. Вважаю, що цей виграш — моя нагорода за 18 років гри у «Лото-Забава».

— Як Вам у статусі мільйонера?

— Дуже добре (сміється). Треба тільки вирішити, як грошима розпорядитися. Родина велика — дві доньки, три онука, онучка. Будемо думати.

— Пані Віро, — звертаємося до доньки, — а у Вас які плани на лотерейний виграш?

— Я завжди підтримувала батька у його хобі, і сама інколи купляю білети «Лото-Забава». А планів поки що немає, просто радію за батька та допомагаю йому освоїтися в незвичних обставинах.

Незвичних і дуже приємних, додаємо ми. Хотілося, щоб якомога більше гравців «Лото-Забава» опинялися саме в таких обставинах, які подарувала Григорію Павловичу улюблена лотерея. Додаємо до портрета мільйонера деталі біографії. Йому 59 років, за професією водій. Окрім захоплення лотерейною грою, він полюбляє рибалити й збирати гриби.

Кожного тиражу 5 білетів

Як для літературного сюжету важлива остання сцена чи фраза, так і для чудової весняної акції «Хай любов виграє!» була важлива поява в студії останнього щасливчика. І він з’явився!

Це киянин Віктор Курочкін — четвертий переможець акції, який 11 березня у 970 тиражі виграв новенький красень-автомобіль JAC S2, а це в грошовому еквіваленті — 400 000 гривень!

— Вікторе Павловичу, як давно Ви граєте, як часто берете участь у акціях, що вигравали?

— Порівняно з тими, хто грає у «Лото-Забава» багато років, я майже новачок. Почав десь півтора роки тому, а постійно граю тільки з Нового року.

— Ветерани гри можуть на Вас образитися, — жартуємо ми, — а пан Віктор, ніби не помітивши, відповідає цілком серйозно.

— Вибачаюсь, якщо так, але я нікого не хотів образити. Мені пощастило виграти, така доля. Знаєте, я чомусь дуже сподівався на цю акцію, купував по 5 білетів на кожен тираж. І виграв!

Віктор Павлович пенсіонер, у минулому будівельник. Має двох дорослих синів. Виграні гроші збирається витратити на вирішення квартирного питання.

Розповідаючи про розіграш 971 тиражу «Лото-Забава», неможливо пройти повз конкурс «Полювання за грошима». Коли на табло вже було відкрито 9 із 10 клітинок, до студії зателефонував пан Валерій із Нової Каховки. Він назвав літеру «А», підкріпивши її ім’ям «Анатолій». Ведучий Анатолій Гнатюк взяв відповідний конверт, відкрив його… і разом із Ларисою покотився зі сміху. Це ж треба такому статися, що останній «постріл» виявився настільки вдалим, та ще й таким курйозним. Жарти-жартами, а щасливчик «Полювання за грошима» таки виграв новенький JAC S2 (грошовий еквівалент 400 000 гривень)!