Приз "Багаті та відомі" дістався новачку

А винуватцем цього виграшу став ветеран «Лото-Забава».

Останній, 1045-й тираж «Лото-Забава» не збільшив числа мільйонерів, як і раніше їх загалом 339 (цього року 27). Затримка з появою нових лотерейних багатіїв пов’язана з тим, що другий тираж поспіль «Велика гра» починається випадінням кульки з непарним числом, а відтак головний приз у 200 000 гривень не перетворюється на 1 000 000 гривень. Втім, щасливчику з Дніпропетровської області, який виграв 200 000 гривень все одно можна позаздрити, погодьтесь, адже стати головним переможцем тиражу – це суперудача!

На другому місці за сумою виграшу – головна переможниця розіграшу «Багаті та відомі» Северина Михайлівна Скрипник із Чернівців, яка виграла 100 000 гривень. Ми поспілкувались із переможницею після гри, дізнавшись чимало цікавого.

  • Вітаємо з виграшем, пані Северино, і передаємо привіт вашому батькові, який, на відміну від Вас, грає у «Лото-Забава».
  • Я нічого не приховувала, відразу зізналась у цьому ведучим, коли на мене випав жереб, — сміється щасливиця. — А мій батько, Михайло Володимирович, грає багато років і кожного тижня обов’язково купує білети, інколи сам, а інколи онука Андрія просить. Ось і цього разу йому допоміг мій син, купивши 4 білети, а в результаті ми виграли два запрошення до студії. Батько захворів, сам приїхати не зміг, до речі, йому 81 рік, тому командирував до столиці нас із сином. Мені дісталося місце 3, Андрію 13.
  • Ви дуже здивувались, коли раптом виграли 50 000 гривень?
  • Я ніколи не вірила в можливість просто так, нізащо отримати велику суму, завжди сподівалась тільки на власні сили, багато працювала. І тут зненацька… лотерейна удача! Навіть не знаю, що сказати.
  • А Ви скажіть, що були неправі.
  • Абсолютно відверто в цьому зізнаюсь. І можу з чистою совістю рекомендувати «Лото-Забава» всім знайомим та незнайомим людям.
  • Вам вдалося збільшити виграш удвічі, до 100 000 гривень. Приємна сума! Є плани, як її витрачати?
  • Можливо, на подорожі. В усякому разі, я дуже радію своїй удачі та можливості порадувати батька, завзятого гравця у «Лото-Забава».

Додаємо, що пані Северина працює викладачем філології, а Михайло Володимирович до пенсії працював лікарем біохіміком.

Приз «Багаті та відомі» дістався новачку
Приз «Багаті та відомі» дістався новачку
Приз «Багаті та відомі» дістався новачку