Дивовижні пригоди шукачів удачі в державній лотереї «Лото-Забава» тривають. Виграшний конвеєр «Лото-Забава» працює безупинно, «поставляючи» до телевізійної студії щасливчиків, які отримують вітання ведучих, оплески ігрової аудиторії та всеукраїнську славу.

Героєм чергових лотерейних урочистостей у неділю 9 липня 2017 року стала мешканка села Чкалов Запорізької області Лідія Мусіївна Сокол. На головну лотерейну сцену країни вона вийшла разом із донькою Наталкою, так би мовити, для підтримки, — адже до цього моменту ніколи в житті їй не доводилося бути телезіркою. Разом вони справилися чудово, — і про виграш розповіли, і вітання родичам передали. А за півгодини до ефіру нам вдалося взяти у переможниці інтерв’ю та дізнатися про цікаві подробиці.

— Пані Лідіє, прийміть наші вітання з чудовим виграшем! І розкажіть, будь- ласка, як це сталося?

— Я дуже довго до нього йшла, аж 17 років. Граю в «Лото-Забава» з самого початку, пам’ятаю всі студії, різні білети та всіх ведучих. А як стався виграш… Всі мої рідні, звичайно, знають про мою любов до гри, і тому інколи дарують мені лотерейні білети. Так сталося і на мій день народження, 8 червня. Один із моїх онуків, звати його Даніїлом, подарував мені 3 білети «Лото-Забава». Уявіть, всі 3 виявилися виграшними — по одній лінії. Тоді я попросила Даню обміняти виграшні білети на нові, він так і зробив, купив мені ще 3 білета. Я останнім часом обов’язково дивлюся телерозіграші, цього разу також уважно слідкувала за грою, звіряла білети. Ось справа дійшла до акційного розіграшу, а я ж зареєструвала всі три комбінації з моїх білетів, і я бачу, що в моєму білеті саме такі цифри! Не вірилося, що я виграла, але десь через годину мені зателефонували й все підтвердилося.

— Мабуть, не часто до Вас приходять такі легкі гроші?

— Вперше в житті! Я завжди заробляла гроші важкою працею. 10 років працювала на шахті, сортирувала вугілля, я тоді жила в Донецькій області. Потім багато років — на коксохімічному комбінаті, а це також не подарунок. Та й зараз, коли перебралися в село, також працюю чимало. І Наталка моя, бачте яка міцна «спортсменка», це тому, що постійно «тренується» на сільськогосподарських роботах.

— У Вас велика родина?

— Двоє дітей, четверо онуків та два правнуки.

— Гадаю, виграні в «Лото-Забава» 100 тисяч гривень Ви навряд будете витрачати на закордонну поїздку, скажімо, до Швейцарії?

— Вгадали. Побудуємо Швейцарію в нашому селі (сміється). У нас гарно, й відпочивати добре, — сів на велосипед, проїхав 3 кілометри, й ти вже на морі.

— Напевно, Європу освоювати Вашим онукам та правнукам. А Вам, шановна пані Лідіє, ми бажаємо нових виграшів у «Лото-Забава» та міцного здоров’я!

— Дякую, та хочу побажати всім, хто грає в мою улюблену лотерею, великої удачі. Будете вірити як я, і ви виграєте!