Доброго дня шанувальникам «Лото-Забава»! Я обіцяла вам розповісти про свій відпочинок, тож, із задоволенням поділюся чудовими враженнями та гарними емоціями.

За якихось 10 днів ми з чоловіком примудрилися наїздити Україною 3 000 км в пошуках гарних місць для відпочинку! Раніше такі показники були після подорожей за кордон (ми любимо Італію, подобається Хорватія, тобто, щоб і море, і гори), та цьогорічна ситуація змусила шукати відпочинок в Україні. Боялися потрапити під карантинні санкції і не повернутися вчасно на ефіри, адже обидва працюємо на радіо та телебаченні. Звісно, обирали напрямок — Львів, бо я там не була від початку карантину і дуже сумувала за містом та друзями. А від Львова вже недалеко і до Карпат, щоб подихати свіжим повітрям.

Спершу нас притягнув своїм комфортом Буковель. Два дні комфортного відпочинку (з басейном) дали мені зрозуміти, що я хочу бути ближче до природи. Тому зібралися на водоспад Гук. Після повені в Карпатах деякі дороги дуже розмило, тож довелося йти пішки: 6 км, аби побачити цю вічну красу, сфотографуватися, заварити каву поруч водоспаду, а потім знову 6 км, аби повернутися. Спостереження: після такого навантаження бограч з’їдається вдвічі швидше!

Далі вирушили у подорож Закарпаттям у пошуках смачної бринзи та величних краєвидів. Зупинялися у селі Ділове, що є географічним центром Європи (про це нагадує маленька стела обабіч траси). Проїжджали кордон з Румунією, та не звернули туди, адже нас чекало Мукачево та грандіозний замок Паланок, перша згадка про який датується 11 століттям. У цій місцевості, окрім замку, є ще неподалік вишуканий палац графів Шенборнів та старовинний замок Сент-Міклош. Варто побачити всі!

А ближче до природи я знайшла місцинку у селищі Орявчик, жила на схилі гори, насолоджувалася запахами дерев, ластівками, які зробили дах будинку своїм власним, а десь, як фон чула дзвіночки корів: абсолютне єднання з природою!

Для повного щастя мені бракувало природної водойми, і ми вирішили перетнути шість областей, аби дістатися ріки Дністер. Ніколи раніше там не бувала, а тепер рекомендую кожному її побачити. Могутня ріка, широка, чиста, з прекрасними краєвидами, а хвилі майже як на морі. Відпочивали неподалік Новодністровська, проте, ріка звивиста, місць відпочинку по руслу можна знайти багато. Головне — бажання вирушити у подорож! Гарних місць у нашій країні вистачає, тому не гайте теплих днів, мандруйте і насолоджуйтесь життям!