В «Лото-Забава» — новый логотип

Вітаємо вас із початком нового зимового сезону «Лото-Забава»! Попереду три календарні місяці зими і хочеться вірити, що вони подарують вам чимало сонячних, морозних чудових днів, які прикрасять ваше життя, додадуть бадьорості та сил. А улюблена лотерея мільйонів українських гравців неодмінно подарує своїм шанувальникам гарний ранковий настрій кожної зимової неділі. Тож, зустрічайте новий морозний сезон з оптимізмом, вірою в себе та надіями на виграші!

І починайте готуватися до новорічних свят так само активно, як ведучі телерозіграшів Анатолій Гнатюк та Оля Гриневич. Цієї неділі вони наввипередки, весело та азартно говорили про новорічну ялинку, Миколая, різдвяні базари, всесвітній День листів Діду Морозу (який відзначають 4 грудня)… Звичайно, мова йшла про новорічні подарунки, найкращий із яких, не важко здогадатись, — це мільйон, виграний у «Лото-Забава». Або відразу три мільйони гривень! Варто вже сьогодні (час плине так швидко!) подумати про чудові, омріяні подарунки для себе та ваших рідних. До Нового року лишилось усього 4 тиражі «Лото-Забава», — треба встигнути!

До речі, панове гравці, незабаром на вас чекають дуже приємні сюрпризи. Натяк на це прозвучав із вуст ведучих, які обіцяли рівно за тиждень (8 грудня) розповісти про всі подробиці. Зрозуміло, не залишиться осторонь від приємних новорічних подій і лотерейна газета. Ми наполегливо радимо вам, дорогі читачі, не пропустити наступний випуск (він побачить світ 9 грудня) і уважно прочитати важливу інформацію, яка здатна… Ні, не будемо передчасно розкривати карти, усьому свій час. Просто готуйтеся до сюрпризів та купуйте білети «Лото-Забава», без яких очікувані вами сюрпризи неможливі!

РЯСНИЙ ВРОЖАЙ

Лотерейна гра взагалі багата сюрпризами. Кожен тираж готує учасникам несподіванки, і для когось дуже приємні, інколи — доленосні. Основний розіграш 1060 тиражу «Лото-Забава» розпочався з непарної кульки № 65. А закінчився лише після випадіння з лототрону 30-ї кульки (№ 9), що трапляється не часто. За правило, велика кількість кульок призводить до великої кількості переможців, які виграють великі призи. Так сталося і в цьому тиражі. Відразу четверо гравців (із чотирьох областей України) розділили між собою головний приз — 200 000 гривень. Ще двоє учасників гри розділили мільйон, вигравши по 500 000 гривень. Таким чином, у першому зимовому тиражі новий мільйонер не народився, а вагомі виграші випали рясно, що не менш приємно. Дуже добре «попрацювали» цієї неділі, не виходячи з дому, обидві учасниці розіграшу «Мані на дивані». Перша, на ім’я Ганна, виграла 50 000 гривень, друга, Людмила — 10 000 гривень. Розіграш «Парочка» приніс гравцям виграші у трьох категоріях, а 300 000 гривень найвищої категорії виграшів залишилися незайманими.

БЕЗПРОГРАШНИЙ ВАРІАНТ

Напрочуд цікавою співрозмовницею виявилась головна переможниця розіграшу «Багаті та відомі» киянка Аліна Михайлівна Оржехівська, з якою ми спілкувалися відразу після розіграшу. Вчителька географії з 47-річним стажем (!) підкорила нас своїм оптимізмом, енергійністю та вірою в себе і свою удачу. В «Лото-Забава» пані Аліна грає давно, та ще й свого сина до гри налаштувала. Саме Дмитро й виграв два запрошення до студії, для себе та для матусі. Він грав у червоному ряду під номером № 3.

— Це був для нас безпрограшний варіант! — прокоментувала ігрову ситуацію Аліна Михайлівна. — Коли ведуча запитала мою та синову сусідку, хто став головним переможцем, ми з Дмитром вже не хвилювались. На кого б не впав її вибір — ми точно виграли, а кому з нас брати участь у Супер Грі — яка різниця?! Випало мені, я виграла 100 000 гривень, — для вчителя це серйозні гроші.

Ви сказали ведучій, що передчували удачу. Можливо, просто дуже бажали виграшу?

— Було і бажання, і передчуття. І не тільки у мене. Невістка, дізнавшись про мій похід до студії, відразу заявила, що я виграю. І так впевнено, що я сама повірила!

— Ви активний гравець, багато білетів купуєте?

— Останнім часом багато, по 6–8 на тираж. Я помітила, що азарт — це штука не постійна, інколи він тебе розбирає, а часом кудись пропадає. Зараз я відчуваю себе дуже азартним та заповзятим гравцем.

— І виграш ще піддав жару.

— Звичайно! Будемо грати ще активніше, і рідні, друзі обов’язково переймуться нашим азартом та удачею.

— У Вас велика родина?

— О, я багата людина — маю 5 онуків та одного правнука.

— Бажаємо здоров’я та удачі Вам і Вашим родичам. І нових великих виграшів!

— Щиро дякую та бажаю всім гравцям удачі в улюблених лотереях!

Ми приєднуємось  до побажання вдалого гравця. Беріть приклад та перемагайте!