Як наснилося, так і сталося

В розіграші 1062 тираду державної лотереї «Лото-Забава» було, як і завжди, чимало переможців. Одна з головних щасливчиків — Наталія Вікторівна Стручаліна з Херсону, головна переможниця розіграшу «Багаті та відомі», яка виграла  100 000 гривень. Вона ледь не виграла максимальні 500 000, але у Супергрі шайба впала між двома цифрами 10 на множник х2, таким чином її стартовий приз 50 000 гривень збільшився лише вдвічі.

Ви не сильно впали духом, коли не вдалося виграти півмільйона? – запитали ми пані Наталію.

— Якщо відверто, трішечки розчарувалася. Але потім пригадала свій сон і заспокоїлася, — все сталося майже точно по сценарію.

Тобто? Розшифруйте, будь ласка.

— Мені цієї ночі наснилося, що я виграю 120 000 гривень. Чому така сума, не знаю, але вранці я була впевнена, що виграю. І коли Анатолій Гнатюк назвав мене переможницею, я заплакала не від несподіванки, а тому, що здійснився мій сон.

І часто з Вами таке трапляється?

— Інколи, — посміхається пані Наталія. — А взагалі я людина доволі прогматична, маю технічну освіту, багато років працювала на Херсонському суднобудівному заводі, потім у банку.

У Вашій родині один гравець у «Лото-Забава»?

— Ми з чоловіком, його звуть Анатолієм, граємо разом із. Частіше білети купує він, а розіграші частіше дивлюсь я. До речі, чоловік дуже хотів приїхати на розіграш, але робота завадила.

Ви сказали під час гри, що онучка вже пише своє новорічне побажання. Здогадуєтесь, про що?

— Олександрі лише 4 рочки, важко вгадати. Але ми готові на все!

Зрозуміло, 100 000 виграно, можна порадувати онучку.

— Це ми зробимо обов’язково. Але частку виграшу хочемо подарувати дитячому будинку.

Чудовий, благородний намір, приємно чути. Бажаємо Вам та Вашим рідним красиво та весело зустріти Новий рік. І неодмінно – разом із «Лото-Забава»!

— Дякую, і бажаю всього найкращого в Новому році Вам і Вашим читачам!