Тиждень за тижнем, тираж за тиражем… уже більше 20-ти років українська державна лотерея «Лото-Забава» надає своїм шанувальникам можливість вигравати великі гроші, допомагаючи лотерейним щасливчикам та їхнім родинам рішуче змінювати життя на краще та даруючи надію мільйонам гравців.

Цієї неділі відбувся розіграш 1058-го тиражу — першого після святкування 20-ї річниці, й відгуки пам’ятної події ще звучали в словах ведучих та промайнули у відеосюжеті про останній розіграш призів у студії серед учасників минулої гри. І якось мимохідь прозвучала фраза (здається, її виголосила Оля Гриневич), на якій нам хочеться зробити акцент: «Наші мільйони мають бездоганну репутацію!». І це чиста правда, шановні друзі, тому що виграні вами за 20 років гри у «Лото-Забава» мільйони, навіть уже мільярди гривень — це абсолютно чесні гроші, за які а ні вам, а ні лотерейному оператору не може бути соромно. Це гроші, які зібрано, розіграно та виграно відкрито й чесно, за законами України. Граючи в «Лото-Забава» та інші лотереї «М.С.Л.», ви можете бути впевнені, що виграєте чесні гроші, з яких сплачено податки, якими ви можете розпоряджатись відкрито й сміливо. Мільйони від «Лото-Забава» дійсно мають бездоганну репутацію, і це дуже важливо для кожного з нас, погодьтеся. Сьогоднішнє життя не просте, і варто знати, з ким та в які ігри можна грати, а кого краще обходити стороною. Ми не часто говоримо на цю тему, але хоча б інколи треба, аби застерегти вас, шановні читачі, від контактів з усілякими пройдисвітами. Грайте у лотереї з бездоганною репутацією та вигравайте мільйони гривень із бездоганною репутацією. Бажаємо удачі кожному із вас!

НОВИЙ ТИРАЖ — НОВІ ПЕРЕМОЖЦІ

Відразу вітаємо нових щасливчиків, які чесно виграли вагомі лотерейні призи цієї неділі. За всі 20 років гри жоден тираж «Лото-Забава» не обходився без головного переможця — такі правила. Черговий, 1058-й приніс найвдалішому учаснику основного розіграшу 200 000 гривень.

«Велика гра» розпочалась випадінням кульки 61 (непарна) і завершилась перемогою гравця, який придбав лотерейний білет у Чернівецькій області. У розіграші «Мані на дивані» цього разу грали тільки жінки. Приємно зазначити, що обидві дивилися гру, тому претендували на максимальні призи. Гравцю, який телефонував до студії, пощастило менше — терези схилилися у бік множника 2 і виграш склав суму 10 000 гривень. А друга учасниця розіграшу спромоглася вгадати вагу кульок і виграла 50 000 гривень!

Маленькі лототрони, за допомогою яких проводиться розіграш «Парочка», видали комбінацію кульок, що подарувала учасникам гри призи трьох категорій, а найвища категорія цього разу залишилася без переможця — солодкі 300 000 тисяч чекають на щасливчика у наступному тиражі.

У розіграші «Багаті та відомі», так само, як і у «Велиій грі», завжди є головний переможець. Цієї неділі пощастило гравцеві під номером 12 із синього сектору. Зінаїда Василівна Пліхта приїхала до столиці з села Горностаївка Херсонської області, де зараз мешкає. В студії «Лото-Забава» вона вже вдруге (перший раз була 5 років тому), цього разу приїхала не одна, а разом із донькою Лілією. «Я гравець активний та постійний, — розповіла пані Зінаїда, — у «Лото-Забава» граю давно й пристрасно. І дуже вірю у чесність цієї лотереї. А ось моя донька чомусь не вірила, поки сама не приїхала. До речі, Ліля була у резерві, але хтось із основних не приїхав, і вона грала разом зі мною. Власний досвід нарешті переконав доньку у тому, що в цій грі все чесно та прозоро. Тепер буде грати сама».

Ну, що ж, нам дуже приємно, що «Лото-Забава» отримала ще одну шанувальницю. Враховуючи, що Зінаїда Василівна має трьох доньок та чотирьох онуків, можна розраховувати на поступове зростання кількості гравців у її родині. Більше гравців — більше шансів на виграші та запрошення до студії. Тож, сподіваємося на подальші зустрічі з пані Зінаїдою та її родичами. Зінаїда Пліхта виграла в «Багаті та відомі» 100 000 гривень і планує частину виграшу віддати на допомогу хворим дітям, а іншу частину розділить між доньками.