Тиждень за тижнем, тираж за тиражем… уже більше 20-ти років українська державна лотерея «» надає своїм шанувальникам можливість вигравати великі гроші, допомагаючи лотерейним щасливчикам та їхнім родинам рішуче змінювати життя на краще та даруючи надію мільйонам гравців.

Цієї неділі відбувся розіграш 1058-го тиражу — першого після святкування 20-ї річниці, й відгуки пам’ятної події ще звучали в словах ведучих та промайнули у відеосюжеті про останній розіграш призів у студії серед учасників минулої гри. І якось мимохідь прозвучала фраза (здається, її виголосила Оля Гриневич), на якій нам хочеться зробити акцент: «Наші мільйони мають бездоганну репутацію!». І це чиста правда, шановні друзі, тому що виграні вами за 20 років гри у «Лото-Забава» мільйони, навіть уже мільярди гривень — це абсолютно чесні гроші, за які а ні вам, а ні лотерейному оператору не може бути соромно. Це гроші, які зібрано, розіграно та виграно відкрито й чесно, за законами України. Граючи в «Лото-Забава» та інші лотереї «М.С.Л.», ви можете бути впевнені, що виграєте чесні гроші, з яких сплачено податки, якими ви можете розпоряджатись відкрито й сміливо. Мільйони від «Лото-Забава» дійсно мають бездоганну репутацію, і це дуже важливо для кожного з нас, погодьтеся. Сьогоднішнє життя не просте, і варто знати, з ким та в які ігри можна грати, а кого краще обходити стороною. Ми не часто говоримо на цю тему, але хоча б інколи треба, аби застерегти вас, шановні читачі, від контактів з усілякими пройдисвітами. Грайте у лотереї з бездоганною репутацією та вигравайте мільйони гривень із бездоганною репутацією. Бажаємо удачі кожному із вас!

НОВИЙ ТИРАЖ — НОВІ ПЕРЕМОЖЦІ

Відразу вітаємо нових щасливчиків, які чесно виграли вагомі лотерейні призи цієї неділі. За всі 20 років гри жоден тираж «Лото-Забава» не обходився без головного переможця — такі правила. Черговий, 1058-й приніс найвдалішому учаснику основного розіграшу 200 000 гривень.

«Велика гра» розпочалась випадінням кульки 61 (непарна) і завершилась перемогою гравця, який придбав лотерейний білет у Чернівецькій області. У розіграші «Мані на дивані» цього разу грали тільки жінки. Приємно зазначити, що обидві дивилися гру, тому претендували на максимальні призи. Гравцю, який телефонував до студії, пощастило менше — терези схилилися у бік множника 2 і виграш склав суму 10 000 гривень. А друга учасниця розіграшу спромоглася вгадати вагу кульок і виграла 50 000 гривень!

Маленькі лототрони, за допомогою яких проводиться розіграш «Парочка», видали комбінацію кульок, що подарувала учасникам гри призи трьох категорій, а найвища категорія цього разу залишилася без переможця — солодкі 300 000 тисяч чекають на щасливчика у наступному тиражі.

У розіграші «Багаті та відомі», так само, як і у «Велиій грі», завжди є головний переможець. Цієї неділі пощастило гравцеві під номером 12 із синього сектору. Зінаїда Василівна Пліхта приїхала до столиці з села Горностаївка Херсонської області, де зараз мешкає. В студії «Лото-Забава» вона вже вдруге (перший раз була 5 років тому), цього разу приїхала не одна, а разом із донькою Лілією. «Я гравець активний та постійний, — розповіла пані Зінаїда, — у «Лото-Забава» граю давно й пристрасно. І дуже вірю у чесність цієї лотереї. А ось моя донька чомусь не вірила, поки сама не приїхала. До речі, Ліля була у резерві, але хтось із основних не приїхав, і вона грала разом зі мною. Власний досвід нарешті переконав доньку у тому, що в цій грі все чесно та прозоро. Тепер буде грати сама».

Ну, що ж, нам дуже приємно, що «Лото-Забава» отримала ще одну шанувальницю. Враховуючи, що Зінаїда Василівна має трьох доньок та чотирьох онуків, можна розраховувати на поступове зростання кількості гравців у її родині. Більше гравців — більше шансів на виграші та запрошення до студії. Тож, сподіваємося на подальші зустрічі з пані Зінаїдою та її родичами. Зінаїда Пліхта виграла в «Багаті та відомі» 100 000 гривень і планує частину виграшу віддати на допомогу хворим дітям, а іншу частину розділить між доньками.