Новий член «Клубу мільйонерів»

Галина Василівна Кориневич із міста Долина Івано-Франківської області у прямому сенсі подарувала собі 1 000 000 гривень. А сталося це, за її словами, ось так:

«7-го березня я зайшла до магазину «Кошик», в якому постійно купую білети «Лото-Забава», щоб перевірити черговий білетик. Він виявився виграшним – 10 гривень. Тоді я попросила продавця вибити для мене білет на наступний тираж, додавши до виграних грошей 5 гривень. Та ще й сказала йому, що сама собі подарую на жіноче свято мільйон гривень. Він розсміявся: «Хай щастить!». Я пішла з магазину в гарному настрої, та дуже скоро забула про цю розмову. Розіграш тиражу я не дивилася, а через два тижні знову прийшла до того ж розповсюджувача, пана Любомира. Він мені зрадів, знову посміхається, жартує: «Де ж Ви були так довго, мільйон на Вас чекає?!» Простягла йому свій білетик на перевірку, а він раптом: «Я ж казав, що Ви виграли мільйон!» Це був справжній шок для нас обох, не можу навіть передати, що я відчула в той момент».

Галина Василівна грає в «Лото-Забава» близько трьох років, останнім часом активніше, майже в кожному тиражі. Вона працює на виробництві бруківки, але мріє кинути роботу, як тільки отримає виграш. А поки що насолоджується разом із донькою Ангеліною подарунком від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» — програмою «Два дні з життя мільйонера», в рамках якою завітала до студії «Лото-Забава», щоб отримати пам’ятний чек на 1 000 000 гривень. За ці два чудові дні в столиці Галина встигла чимало: проїхатися по Києву на білому лімузині (з власним водієм), смачно поїсти в кращих ресторанах, стати героїнею професійної фотосесії та відчути всі принади спа-салону, нарешті, взяти участь у святкуванні четвертої річниці столичного зоопарку!

  • Які плани на виграний мільйон? – запитуємо пані Галину.
  • Ми з чоловіком мріємо придбати замість старого авто гарний позашляховик. Часто їздимо в село, і для наших доріг це саме те, що потрібно.
  • Є бажання далі грати в «Лото-Забава»?
  • Безперечно. Гадаю, що тепер буде грати й син Андрій, і багато людей, які сьогодні побачать мені в телевізорі. Це для них колосальний сюрприз!

330 мільйонерів!

Між тим, у «Лото-Забава» цієї неділі знову виграли 1 000 000 гривень, відзначився гравець, який придбав білет на Львівщині! Щасливчик став 18-м мільйонером року й 330-м за всю історію «Лото-Забава». Щасливчику допомогла перша кулька «Великої гри» — номер 46, і він виграв не   двісті тисяч, а гарантований мільйон.