Палкий привіт численним шанувальникам державної лотереї «Лото-Забава»! Чотири довгих місяці ми не мали змоги рапортувати вам про події та результати телевізійних розіграшів вашої улюбленої гри. За всю майже 21річну історію «Лото-Забава» ми ніколи не робили перерви більше одного тижня (це траплялося лише на Новий рік), і раптом… Але чому дивуватися, якщо взагалі в історії людства до цієї весни не траплялося ситуацій, подібних до тої, з якою ми зіткнулися цього року. Фігурально кажучи, швидкий потяг, що несе людство у майбутнє, на повному ходу був зупинений «стоп-краном»… і все наше звичне життя полетіло в тартарари. Тим більш дивовижним і достойним поваги є той факт, що в умовах вимушеного закриття майже всіх пунктів продажу лотерей «М.С.Л.», неможливості запрошувати гравців до студії, наша «Лото-Забава» продовжувала щотижневі розіграші у прямому телеефірі. Жоден тиждень не було втрачено для гри!

ЗА ЧАС КАРАНТИНУ ВИГРАЛИ МАЙЖЕ 12 МІЛЬЙОНІВ

А для гравців? Вони відразу отримали чіткі рекомендації щодо купівлі білетів на сайті лотерейного оператора msl.ua, і більшість із них швиденько перебудувалася й почала купувати білети через інтернет та ще й отримувати виграші, не виходячи з дому. Сподіваємося, що ви, панове читачі, належите саме до цієї категорії гравців «Лото-Забава», що й ви грали й вигравали. Якщо ж вам не вдалося вписатися в нові умови, не журіться, адже пункти продажу лотерейних білетів вже відкриті, у вас є можливість купувати білети «Лото-Забава» звичним для вас способом. Ви знову можете спілкуватися з вашими знайомими розповсюджувачами, які також скучили за вами та своєю справою.

Поки що відновити розіграш «Багаті та відомі», який було призупинено після 1075 тиражу, неможливо, оскільки залишаються обмеження для транспорту та розважальних заходів (за кількістю людей). Але тільки-но гравці з усієї України матимуть змогу приїздити до столиці, використовуючи своє право на участь у грі, ми побачимо у студії знайому «картину маслом» — щасливі обличчя 25‑ти учасників телерозіграшу й не менш (а можливо, ще більш) щасливі обличчя ведучих — Олі Гриневич та Анатолія Гнатюка! Ми обов’язково візьмемо інтерв’ю у наших улюблених ведучих, щоб із перших вуст дізнатися про їхні відчуття карантинного періоду. А ви, панове гравці, зможете поспілкуватися з ведучими наочно, коли відновиться конкурс «Багаті та відомі». Усі 16 тиражів «Лото-Забава», які ми вимушено пропустили, були насичені цікавими подіями та принесли щасливчикам чимало виграшів. Загалом у минулих 16 тиражах було виграно лише великих призів на суму більше 12 мільйонів гривень!

У невеселі місяці карантину «Лото-Забава» демонструвала свій бойовий характер та винахідливість. Приємним сюрпризом стали призові акції для покупців онлайн-білетів, де розіграли сотні грошових призів (на суми 500, 1 000 та 10 000 грн.), 2 ноутбуки, електросамокат, телефон і телевізор. Чималу зацікавленість гравців викликала рубрика «ФотоЗабава», що була оновлена на їхні прохання.

Цієї неділі кореспондент нашої газеті зробив перші після карантинні фотографії в студії. Звичайно, головним об’єктом нашої уваги були ведучі, які із задоволенням позували для відновленого лотерейного видання та передавали вам, панове читачі, гарячі привіти. Хочеться, аби їхній позитивний настрій та віра у скору зустріч із шанувальниками лотереї передалися вам. Заряджайтеся енергією, купуйте білети комфортними для вас способами і вигравайте, вигравайте, вигравайте!

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ВІДЗНАЧИЛАСЬ ДВІЧІ

У 1092 тиражі «Лото-Забава» переможців, як завжди, було чимало. Серед них відзначимо двох учасників розіграшу «Мані на дивані». Пан Сергій із Білгород-Дністровського виграв 50 000 гривень, а пані Ніна із Запорізької області — 10 000 гривень. А Запорізька область під час гри «прозвучала» ще раз, і навіть голосніше, ніж вперше, коли закінчилася «Велика гра» і ведучі оголосили, де було придбано виграшний білет, що виграв 900 000 гривень. Вітаємо переможця із Запорізької області з майже мільйонною сумою!

Час плине швидко, любі друзі, і карантинні заходи ось-ось припиняться. Чекаємо на скору зустріч із вами, бажаємо міцного здоров’я та частих виграшів у «Лото-Забава»!

П.Дмитренко