Перший квітневий телерозіграш 2016 року державної лотереї «Лото-Забава» ознаменувався появою в телевізійній студії щасливого гравця, який в 866-му тиражі виграв 1 мільйон гривень!

Справжнє лотерейне диво сталося з мешканцем міста Вільногірська Дніпропетровської області паном Олександром, який увійшов у історію «Лото-Забава» як 242-й мільйонер. Що за диво, як воно сталося, і як наш щасливчик із щасливчиків сприйняв звістку про свою неймовірну удачу? Звичайно, ведучі телерозіграшу закидали пана Олександра запитаннями. А він, так зніяковів під пильними поглядами телекамер (ще б пак — всеукраїнська слава!), що ледь відповідав на запитання. І час від часу, неначе крадькома, кидав погляди на великий пам’ятний Чек переможця, який щойно отримав від Лариси Руснак. Ну що тут скажеш, всеукраїнська слава інколи дається нелегко, втім, як же приємно було дивитися на щасливчика, який виграв цілий мільйон гривень!

Нашому кореспонденту все ж таки вдалося розговорити Пана Олександра й дізнатися дещо цікаве.

— Я працюю електриком на Вільногірському гірничо-збагачувальному комбінаті, маю 20‑річного сина та 16‑річну доньку, — розповів переможець. — У «Лото-Забава» багато років грав мій батько, а згодом і я приєднався. Не скажу, що купую багато білетів, але граю систематично. Виграш мільйона, звичайно, став для мене несподіванкою, я б навіть сказав, приємним шоком. Для мене це дуже великі гроші!

— Як збираєтеся їх витрачати, вже є плани?

— Перш за все, гроші підуть на освіту доньки. По-друге, я давно планую зробити ремонт у квартирі, — тепер точно зроблю. А ще в мене є давня мрія побачити на власні очі екзотичних тварин. Можливо, наберуся сміливості й вирушу в дальню подорож. Гроші є!

До вищесказаного нами та мільйонером, а також до баченого вами під час розіграшу, ми хочемо додати ще й таку цікаву новину. Новоспеченого мільйонера з готелю до студії привезли на… шикарному довготілому білому лімузині! На ньому ж днем раніше щасливчика катали вулицями столиці, а відразу після розіграшу повезли до ресторану. Ось так шанує «Лото-Забава» щасливчиків‑переможців!