Ми постійно транслюємо для вас одну й ту ж «тезу»: шукайте свій щасливий шанс, не проґавте, не пройдіть повз нього. Ми такі наполегливі, бо бажаємо кожному із вас удачі, великих лотерейних виграшів і впевнені, що ви здатні досягти своєї мети, варто лише вірити в себе та вперто гнути свою лінію.

До речі, наша правота вже тисячі разів підтверджена прикладами із реального життя. Хочете нових доказів? Будь ласка, вони у нас є! Сьогодні ми познайомимо вас із людьми, які довго шукали й, нарешті, знайшли свій шанс виграти великий лотерейний приз — завдяки літній акції «100 000 ГРИВЕНЬ НА ВІДПУСТКУ!» Але спочатку хочемо підбити приємні підсумки цієї акції, яка проходила протягом трьох тиражів «Лото-Забава»: 1097, 1098, 1099, подарувавши її переможцям 300 000 гривень додаткових призів, по 100 000 на тираж.

Останній акційний розіграш відбувся цієї неділі, його переможцем став учасник лотереї, який придбав білет у м.Києві. Ми вітаємо третього акційного щасливчика та сподіваємося взяти у нього інтерв’ю, так само, як у двох попередників. І наш перший співрозмовник — пані Олена Ігорівна із Нікополя Дніпропетровської області, яка 16 серпня у першому розіграші літньої акції виграла 100 000 гривень.

ВІДДАЮ ПЕРЕВАГУ ОНЛАЙНУ

— Пані Олено, щасливий білет «Лото-Забава» Ви придбали на сайті лотерейного оператора msl.ua. Як давно Ви берете участь у лотереї, коли й чому вирішили віддати перевагу саме такому способу купівлі білетів?

— «Лото-Забава» — це моя давня та, підкреслюю, єдина лотерейна любов вже 15 років поспіль. Чому саме вона? Я люблю дивитися розіграші по телевізору, мені приємно бачити реальних переможців, які на моїх очах виграють великі гроші. І хоча зараз через карантин до студії людей не запрошують, я все одно обов’язково дивлюся програму кожної неділі. Це вже стало звичкою, традицією, без цього недільний ранок навіть уявити важко.

Я багато років купувала білети у лотерейних кіосках та магазинах. До Інтернету звернулася лише на початку цього року, а тут і карантин наспів, тож питання: де купувати білети, вирішилося саме собою. Можливо, час від часу, буду навідуватися до пунктів продажу, аби поспілкуватися з розповсюджувачем чи вашу газету купити. Але онлайн-покупки вже ввійшли в моє життя й навряд я від них відмовлюся, адже це так просто, швидко. І це сучасно, а кожному з нас, у будь якому віці, хочеться бути сучасним.

— Запитувати жінок про їхній вік не прийнято, хіба що про якісь прикмети віку, якщо дозволите?

— Прикмети? Ну, скажімо, я вже 30 років працюю на Нікопольському трубному заводі інженером-технологом. Моїй доньці Тетяні 25 років, онуці — 2 місяці. А моєму сину Кирилу всього 3,5 років.

— Оригінальна арифметика! А скільки у вашій родині шанувальників лотереї?

— Насправді, я одна. Але дивитися розіграші люблять всі, як і радіти моїм виграшам.

— А вони часто трапляються?

— Хотілося б частіше, а головне — побільше. Ось як цього разу.

— Хочеться дізнатися, як стався Ваш виграш?

— Ми збиралися у відпустку на Азовське море, а «Лото-Забава» почала акцію, присвячену відпусткам. Ну, як можна було не взяти участь? Купила білети, зареєструвала комбінації, потім дивилися программу і я одразу зрозуміла, що мої передбачення справдилися. Звичайно, зраділа я сама та всі домашні. Оформити виграш до поїздки не встигла, довелось терпіти більше тижня, аж поки не повернулися додому.

— Є плани на виграні гроші?

— Збираємо на авто, у чоловіка і права вже є. Як купимо машину, поїдемо мандрувати — ось такий у нас план.

— Чудові задумки, пані Олено, здійснюйте їх та продовжуйте шукати удачу в «Лото-Забава».

— Обов’язково купуватиму лотерейні білети, щоб здобувати ще більші призи!

ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Наш другий співрозмовник, Василь Юрійович Попадинець, здобув додаткові акційні 100 000 гривень 23 серпня.

— Пане Василю, Ви придбали виграшний білет у місті Мукачево Закарпатської області. Мешкаєте у цьому місті?

— У Мукачеві живе моя сестра, я до неї приїздив у гості, а заодно вирішив купити білети «Лото-Забава». Сам я живу в селі Нижнє Селище Хустського району.

— Давно шануєте лотереї?

— Дуже давно, білети «Лото-Забава» почав купувати з 8‑го тиражу. З того часу жодного тиражу не пропустив. Намагаюся купувати не менше 5 білетів щотижня.

— Сто тисяч гривень — це Ваше найбільше досягнення?

— Так. Раніше мені щастило здобувати тільки невеликі суми або побутову техніку.

— Як прокоментуєте свою перемогу в акції?

— Ну, як — це мені такий щедрий подарунок до дня народження, 3‑го вересня ви-повниться 74 роки.

— Наперед вітати не прийнято, але хочеться побажати Вам міцного здоров’я та нових перемог у «Лото-Забава», пане Василю!

— Дякую. Намагатимусь виграти ще. Здоров’я в мене вже не те, що раніше, але я його зберігаю, не курю. Вважаю, що краще лотерейні білети купити.

— Слушна думка, підтримуємо! А інтерв’ю із Вами в нашій газеті почитаєте, чи знаєте взагалі про лотерейне видання?

— Знаю і купую періодично. І про себе обов’язково почитаю — це ще один цінний подарунок від «Лото-Забава».