Шановні читачі, можливо, побачивши фото цієї сторінки, ви подумали, що тримаєте в руках попередній випуск газети, адже саме це задоволене обличчя ви бачили тиждень тому.

Не хвилюйтеся, панове, ні ви нічого не переплутали, ні ми. Просто другий тиждень поспіль до студії приїздить вже добре вам знайомий Михайло Сафронович Яворівський, який живе у Тернополі.

Просто? — запитуєте ви з недовірою. Просто, — повторюємо ми, маючи на увазі, що випадково — це завжди просто й безхитрісно.

І пояснюємо, що відбір переможців, як це передбачено умовами проведення конкурсу, здійснюється випадковим чином у присутності тиражної комісії. Тому не можна виключити таку ситуацію, коли двічі або навіть тричі поспіль хтось із вас виявиться переможцем.

Звичайно, якщо ви берете участь у нашому конкурсі, виборюючи запрошення до студії «Лото-Забава» в якості резервного учасника.

А Михайло Сафронович із тих читачів газети, хто відсилає повідомлення (реєструється) кожного тижня, та ще й не з одного номера телефону, а з декількох. Ось і пощастило другий раз поспіль. І він знову приїхав сам, а не передав це право комусь із родичів. Пояснив коротко: «Обходжусь без дублерів!»

Ми щиро вітаємо пана Михайла та бажаємо всім учасникам конкурсу удачі!