І знову у студії "Лото-Забава" гості з Харкова

Про що мріяла, здійснилось.

Ми продовжили знайомитись із званими гостями студії «», які виграли запрошення на телерозіграш (в якості гостя) на харківській площі Конституції 28 липня. Якщо пам’ятаєте, першими приїхали до Києва Олександр Горбуновим з мамою Галиною Олексіївною. А цієї неділі ми спілкувались із Вікторією Дубовою та її чоловіком Володимиром.

  • Як Ви потрапили на площу Конституції 28 липня? Прийшли удвох? – запитуємо гостей.
  • У «Лото-Забава» граю я одна, — відповідає Вікторія Володимирівна. – Мій стаж гравця – майже 20 років, хоча білети купую не кожного тижня. Найбільший виграш – 500 гривень. Я мріяла потрапити до телестудії, реєструвалась кількома способами, але все марно. І ось почула в ефірі, що «Лото-Забава» їде до Харкова. Дуже зраділа й відразу вирішили прийти на площу Конституції. Чоловік був у відрядженні за кордоном, і я запросила у компанію колежанку по роботі. Купила два білетика на наступний тираж, заповнила купон і чекала на розіграш запрошень. Коли виграла, підскочила від радості й зізналася зі сцени, що здійснилась моя давня мрія.
  • І ось Ви тут. Які враження?
  • Нам дуже цікаво, незвично. А головне – я взяла автограф у мого улюбленого артиста і ведучого Анатолія Гнатюка! Чоловік, хоча сам не грає, також у захваті від побаченого. Будемо боротись за путівки до основного складу гравців.