В кінці вересня 2017 року унікальна колекція інтерв’ю з лотерейними мільйонерами отримала поповнення. До телестудії «Лото-Забава» завітав черговий званий гість, на якого очікували зіркові ведучі, гравці-учасники розіграшу 946 тиражу «Лото-Забава» та пам’ятний сертифікат на 1 000 000 гривень!

Урочистий вихід на сцену під оплески гравців, теплі привітання від Лариси Руснак та Анатолія Гнатюка, букет красивих квітів, вручення сертифікату, коротенькі запитання-відповіді в прямому ефірі на очах багатомільйонної аудиторії України… Для постійних шанувальників лотереї все було традиційно, звично. А для нашого гостя з Луцька Миколи Гліни — вперше в житті. Уявляєте, як часто билося його серденько, які бурхливі почуття переповнювали душу в ці унікальні хвилини всеукраїнської слави.

Якщо б нам довелося братии інтерв’ю у нового мільйонера саме в ці гарячі хвилини, робота була б непроста. На щастя, ми зустрілися трішечки раніше, десь за годину до ефіру, коли наш герой, скажімо так, лише готувався хвилюватися. Тут ми до нього й підступилися із запитаннями. І виявилося, що… до слави та церемоній нагородження йому не звикати. Як так? Читайте наш діалог із героєм.

Миколо Олександровичу, мабуть, Вас вперше в житті запросили на сцену для нагородження?

— Та ні, зі мною таке вже бувало. Хоча й давненько, і не в телестудії «Лото-Забава».

А де саме?

— В юнацтві я серйозно займався боксом. Двічі, у 1989 та 1991 роках, перемагав на юнацьких чемпіонатах України. Тож, доводилося підніматися на п’єдестал і отримувати нагороди.

У дорослий спорт не прорвалися?

— Сам не пішов, якось не склалося.

А як склалося?

— Я своїм життям задоволений. Працюю будівельником. У мене чудова дружина, її звати Тетяною, вона приїхала зі мною до студії. Маємо трьох донечок, Настю, Наталку та Софійку, їм відповідно 13, 8 та 5 років.

А Ви ще граєте в «Лото-Забава». Як давно?

— Десь років п’ять. Не кожного тиражу, купую різну кількість білетів, але бажання виграти мільйон було завжди.

І він до Вас прийшов. Розкажіть подробиці, будь ласка.

— Якось у неділю гуляв із доньками у парку. Виявилося, що в мене скінчилися цигарки, пішли до магазину. А там поруч лотерейні білети продавали, чому ж не взяти, і я купив один білетик «Лото-Забава» на наступний тираж. Пройшов тиждень, відбувся розіграш, який я, на жаль, не бачив. Хотів перевірити білет в Інтернеті, але тоді, як на біду, гуляв вірус Петя, і перевірити не вдалося. Наступного дня я пішов туди, де купував білет, це на вулиці Грушевського. Продавець перевірив мій білет, потім ще раз, і ще раз. А тоді він каже: «А Ви виграли мільйон, вітаю!». Я і вірив, і не вірив. Зателефонував дружині, вона також не повірила. Думаю, треба ще якось перевірити, щоб впевнитися. Пішов до іншого пункту продажу лотерей, у нас їх чимало, а там така ж історія. Продавець кілька разів перевірив мій білет на терміналі, каже: «А Ви знаєте, що виграли мільйон?!». Відповідаю: «Знаю, але ще не вірю». А він: «Можете не сумніватися, це правда!». Ось така дивовижна історія.

Яку проблему сподіваєтеся вирішувати завдяки лотерейному виграшу?

— Квартирну. Справа в тому, що зараз дві сім’ї, моя та мого старшого брата, живуть разом. А хотілося б мати своє житло. Кілька місяців тому ми почали будувати для брата новий будинок, але так, потроху, бо грошей недостатньо. Тепер, сподіваюся, робота піде швидко. І буде всім нам щастя!

І ми віримо, що виграний паном Миколою у «Лото-Забава» 1 000 000 гривень принесе щастя його родині. Для того люди й грають у лотерею, щоб ставати щасливими та багатими. І фабрика мільйонерів, як справедливо іменують «Лото-Забава», ніколи не підводить, завзято й впевнено випускає в життя нових і нових мільйонерів.