2 липня 2017 року головним переможцем 934 тиражу «Лото-Забава» стала жителька Черкащини Ірина Каландирець, яка виграла 1 000 000 гривень.

Отримавши запрошення взяти участь у програмі «Два дні з життя мільйонера», Ірина Каландирець попросила організатора лотереї відкласти цю приємну подію на вікенд 19–20 серпня, пояснивши, що хоче поєднати її зі своїм днем народження (19 серпня). Бажання лотерейного переможця — закон для оператора державних лотерей «М.С.Л.». Як побажала, так і зробили.

У цій день в студії «Лото-Забава» прозвучала чарівна мелодія, яку знає весь світ — «Happy birthday» (в перекладі з англійської — «З днем народження»). Красивий букет яскравих квітів, великий пам’ятний сертифікат переможця на суму 1 000 000 гривень, щирі привітання ведучих, оплески гравців і всеукраїнська телевізійна слава лотерейного мільйонера — таке святкування Дня народження безумовно стане незабутнім для Ірини Каландирець! І це тільки частина захоплюючої програми «Два дні з життя мільйонера», яку можна вважати свого роду перепусткою в нове заможне життя. А напередодні була урочиста зустріч на столичному автовокзалі, довготілий білий лімузин із баром, в якому охолоджувалося шампанське, поїздка-екскурсія по старовинному місту…

Свого часу ми обов’язково розповімо про всі подробиці дивовижних двох днів, які пані мільйонерша провела в столиці. А сьогодні обмежимося репортажем зі студії, де нам вдалося особисто познайомитися зі щасливою переможницею «Лото-Забава» та взяти у неї інтерв’ю за півгодини до початку телепрограми.

Насамперед, пані Ірино, дозвольте поздоровити Вас із Днем народження та побажати всього-всього найкращого, а передусім — міцного здоров’я!

— Дуже дякую.

Що скажете про святкування, Ви задоволені, організатори не підвели?

— Це неймовірно, незабутньо, неперевершено! Я навіть не могла собі уявити такий розмах, таку урочистість. А разом із тим, все дуже тепло, якось по-рідному. Я в захваті. Щиро вдячна!

Що Ви можете розповісти про себе для читачів газети?

— Я народилася на Полтавщині, в Кобеляках, це моя мала Батьківщина. Закінчила Полтавський педагогічний інститут, отримавши спеціальність вчителя української мови та літератури. Зараз мешкаю на Черкащині, держслужбовець, а разом із тим, працюю вчителем, викладаю улюблені предмети.

Свій супер щасливий білет «Лото-Забава» Ви купили на Полтавщині. Як це сталося, їздили до родичів?

— Ні, це була екскурсійна поїздка, яку організували на роботі. Я ніколи не пропускаю таких можливостей, а в даному разі йшлося про мою улюблену Полтавщину, поїхала з радістю. Ну і як не придбати білети «Лото-Забава» в рідних місцях!?

Як давно граєте в «Лото-Забава»?

— Граю, точніше сказати граємо ми з чоловіком Миколою з 1999 року. Це рік народження «Лото-Забава»… і нашого сина Ярослава. Ми — молода сім’я, квартири не було, і якось природно прийшла думка спробувати вирішити квартирне питання за допомогою лотереї.

Які успіхи були до видатної дати 2 липня 2017 року?

— Квартиру чи гроші на квартиру нам виграти не вдалося, а улюблене хобі на все життя з’явилося. Ми з чоловіком не просто граємо, а ще й змагаємося, хто більше виграє, кому більше пощастить.

І ось настав той день та година, коли Ви виграли мільйон. Можливо, цій події передували якісь цікаві, незвичайні події? Щось передвіщало успіх, великі гроші?

— Ви потрапили в самісіньку «десятку». Під час екскурсії по Полтавщині, напередодні виграшу, я завітала до музею Гоголя. Я взагалі люблю відвідувати музеї, виставки… Так от, біля будиночка, де народився Іван Васильович Гоголь, є ставок, а на березі «магічний камінь», про який кажуть, що сидячи на ньому, треба загадувати бажання, й вони обов’язково здійсняться. Я вирішила спробувати й загадала виграти в «Лото-Забава» мільйон чи джекпот. Спрацювало!

Уявляю собі, як шанувальники «Лото-Забава», прочитавши це інтерв’ю, дружно вирушають на Полтавщину.

— Ну, не знаю, — сміється пані Ірина. — Мені пощастило, а чи «спрацює» той камінь так само ще для когось, залишається тільки гадати.

З моменту виграшу пройшов певний час, вщухли пристрасті. У Вас вже є чіткий план як витрачати виграний мільйон?

— А наші плани ось тут, поруч. Це наш Ярослав. Все для нього!

Мільйонерами інколи народжуються. А інколи стають за допомогою державної лотереї «Лото-Забава».  І тільки справжні мільйонери святкують день народження разом із «Лото-Забава»!