Новорічна акція «Лото-Забава» стала своєрідним містком, який об’єднав рік минулий і рік прийдешній. Розпочавшись у грудні 2019-го, акція «5 авто за 5 мільйонів додатково!» зробила три впевнені кроки, потім плавно перейшла у січень 2020, зробивши четвертий крок, і закінчила свою святкову ходу останнім, п’ятим розіграшем автомобіля за мільйон гривень 12 січня, на Старий Новий рік!

Прикрашена ялинками, телестудія «Лото-Забава»  ретельно зберігає святковий вигляд, а червоний красень-автомобіль «Opel Grandland Х» додає їй шикарного лоску. І манить, манить до себе погляди гравців у студії, — ми це бачимо кожної неділі, добре розуміючи щире бажання безпосередніх учасників розіграшів виграти класне авто вартістю 1 000 000 гривень. Ми спеціально провели бліц-опитування і виявили, що майже всі гравці, які проїздять на розіграш, за рідкісним виключенням, беруть участь у новорічній акції, купуючи по 5 білетів на тираж (одною покупкою). Саме тому так уважно й зосереджено вони дивляться на екран телевізора, що висить перед їхніми очами у студії. «Можливо це я!?», — читаємо на їхніх обличчях у ті секунди, коли йде компьютерне жеребкування додаткових ігрових комбінацій, зареєстрованих у акції. «Можливо це я!?», — думаєте ви, шановні читачі, у ту мить, коли комп’ютер робить свій вибір. Кожен мріє виграти в акції…, і комусь таки щастить!

У четвертому, передостанньому акційному розіграші безмежно пощастило гравцю, який придбав 5 білетів «Лото-Забава» 1065 тиражу в Бериславі.

А зараз познайомимо вас, панове читачі, з третім переможцем новорічної акції, киянином Леонідом Савелійовичем Беляєвим. Він гостив цієї неділі у студії, де отримав сертифікат на акційний приз – 1 000 000 гривень.

— Пане Леоніде, Вам пощастило виграти в останньому тиражі-2019, напередодні Нового року. Скажіть, у Вас було відчуття справжнього новорічного дива?

— Ніякого дива, я ж для того і граю, щоб вигравати. До речі, це вже не перший автомобіль, який я виграв у «Лото-Забава».

— Жартуєте?

— Ні, серйозно. У 2008 році я виграв «Славуту», на якій мій син Юрій їздив майже до сьогоднішнього дня. Я граю в «Лото-Забава» дуже давно, починаючи з п’ятого тиражу, білети купую на кожний тираж, то чому ж мені не вигравати?!

— Залізна логіка, погоджуємось. А Ви один гравець у родині, чи хтось підтримує?

— Син часто по роботі буває в інших містах, звідки обов’язково привозить мені лотерейні білети. А ось моя дружина, Любов Іванівна, ніколи не вірить в мою удачу, і зараз не повірила, що я виграв автомобіль.

— На ньому знову син буде їздити?

— У мене ще є донька Тетяна, можливо їй дістанеться, ми ще не вирішили.

— Ви щасливий, що виграли такий великий приз?

— Щасливий, але хочу ще виграти джекпот. Мені 77, вже пора.

— 77 – це означає, що часу для гри та виграшів у Вас ще багато, пане Леоніде. Щиро бажаємо Вам здійснити мрію!

Учасникирозіграшу1065тиражу